Kendimi Sakatlamış olabilir miyim??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve osocan tarafından 1 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. osocan

osocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merabalar. Forumu uzun zmndır tkp ediyorum. ve gayt işime yarayan bir forum. 14 yaşındayım. 1 ayı aşkın bir süredir düzenli vg yapıyorum.
    Son zamanlarda sol kolumun biceps denilen pazularında egzersiz esnasnda ve sonrasında büyük bir ağrı hissediyorum. özellikle de barfixten sonra bu ağrı çoğalıyor ve daha da dayanılmaz bir hal alıyor. Kndimi sakatladım mı acaba ?
    Tecrübeli Arkadaşlardan yardım istiyorum. ne yapmalıyım. VGye 1-2 hafta ara mı vermeliyim.? yorum ve görüşlerinizi bekliyorum..
    saygılar..

2. osocan

osocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bi Fikri olan Yok mu??

3. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    burda muayne butonu gibi bir özellik yok yada yazılardan bu gibi sorunlar tedavi edilebilsedi online muayne diye birşey çıkardı.günümzde bile bir doktor birşey yok diyor sonradan başka bir doktor gerçek sorunu buluyor demem o ki bunu burda cevaplayamazlar.bu spora yeni başlayanlarda kas ağrıları eklem ağrıları oluyor ve eklem yerlerini güçlendirmek destek amaçlı %100 doğal olarak üretilen glukozamin kondroitin alıp kullanabilirsin ama sakatlanıp sakatlanmadığını burda kimse bilemez

4. osocan

osocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ÜStteki Yaazımda Tecrübeli Arkadaşlardan yardım istiyorum demştm. Yani benle aynı sorunu yaşamş arkdşlar varsa önerilerini istedim. yoksa muayene butonunun olmadığını biliyourm.

Yapmam gerekeni sordum sadece

5. devilish

devilish Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    0
    bu sorun bendede oldu ağrı vs bahsettiğim glukozamini kullandım ve sorunum ortadan kalktı ama seninde ayni şeymi bilemeyiz belkide sakatladın bence bu sorunu kimse evet şurdan diye cevaplayamaz

6. osocan

osocan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hm peki. sağolun.

Sayfayı Paylaş