kendimi olgun görmüyorum.

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve camouflage tarafından 24 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. camouflage

camouflage Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Biraz saçma gelebilir ama bunu sizlerle paylaşcam. Yaşım 19. Kendimi tip olarak hiç olgun hissetmiyorum. Baby face'yim. Yaşıtım kişilere bakıyorum hepsi olgun tipli. Mesela hoşlandığım bir kız var. Aynı yaştayız. Kızda tip olarak olgun değil. O da baby face. Ama resimlerine baktığımda yanındaki arkadaşları hep olgun. Bu pazartesi kıza açılcam İnşAllah. Ama kendimi olgun görmediğim için kızın yanına yakışmayacağım hissi var. Beni çocuk gibi görmesini istemiyorum. Arkadaşlarının yanında çocuk gibi durmak istemiyorum. Ne yapmalıyım?

2. SemihCebraiL

SemihCebraiL Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    emeklilikten soz et

torifonta bunu beğendi.
  3. Massacro

Massacro Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İyiymiş:)
    -
    Senin konuna gelince kardeşim, olgunluk bana göre hiçbir zaman yüzde veya vücutta olmadı. Yani ben 18 yaşında adam da gördüm, senin gibi "baby face", ama oturmasıyla kalkmasıyla ağırbaşlı, olgun. 25 yaşında adam da tanıdım görsen bu çocuk amerikan askeri falan herhalde dersin, ama gel gör ki davranış ve karakter bakımından sana bana erişemez, anlatabiliyor muyum? Yani uzun lafın en güzel kısaltması, içini ferah tut, ve git konuş olacaktır. Hani derler ya "iç güzellik", o doğru işte.:)

4. Shqiponje Madhe

Shqiponje Madhe Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Tip olarak da davranış olarak da olgun sayılmam, dolayısıyla acın acımdır kardeş.

5. Matsumura

Matsumura Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Justinde baby face ama malesef olanları görüyosun

Sayfayı Paylaş