kendimi motive etmek için yazıyorum oneriniz lazım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sertcocukdur tarafından 8 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    abilerim ben 17 yaşındayım 63 kilo civarı 165 boyumdayım.şimdi ben geçen ayın 11 inde evde 4 kiloluk dumbell ile başladım çok şey okudum beyaz ekmeği kestim kepekli ve taç tahıllı yiyorum birde maddi güç ve aile nedeniyle protein tozu alamadığım için nette görmüştüm kesilmiş sütü süt ile karıştırp içmek ciddi şekilde protein sağlıyomuş bende anneme sütü kestirip içiyorum.işte antremandan önce 1 snekers çikolata sonrasında 1 snekers daha 2 şişe su portakal suyu kesik sut suyu felan içiyorum bi gün yapıp bi gün dinleniyorum kendimi motive etmek için Hollywood yıldızların kaslarının bende olabileceğini düşünüyorum heleki dwayne johsone beni.çok fici gaza getiriyor.şimdi program şöyle biceps karın bacak aynı gün sonra bi gün dinlenip göğüs omuz kanat bilek çalışıyorum yanşışlık varsa söyleyin.spora başladığımda vücut ölçülerim bel 69 du 65 oldu goğus 94 felandı 95 oldu omuz 108 değişme yok kol 31.50 felandı şimdi 32.30 felan geliştiğimi görmek hoşuma gidiyo boyum kısa olduğu için kaslarım daha dolgun duruyor arkadaşlar felan kaslı çocuk demeye başladılar ancak bazen üzerimde ciddi şekilde yorgunluk oluyor yapmayı bırakın dumbelinelime alasım gelmiyor kendimimayıltmak için napmam lazım birde kolumu ne kadar surerde 35,felan yaparım bu şekilde tricepslerim cidden çok kalın yani önceden bi 4 yıl felan ara ara şınav çekerdim onun etkisi sanırım hiç zorlanmadan 50 çekiyorum.birde boyumu 172,felan yapamaz mıyım ailecek ana tarafıda baba tarafıda kısa daha uzarmıki sakallarım felan yeni çıkıyor.biraz uzun ve sıkıcı bir yazı oldu yazmak geldi içimden affedin.

2. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    402
    Ödül Puanları:
    63
    Ilk basta Snkrslari cikar.beslenme konularini arastir iyice.

3. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    enerji veriyo diye yiyorum ama tamamdır.

4. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    wp_ss_20141207_0001.jpg wp_ss_20141128_0007.jpg

sizce nasıl vücudum ilk hali yok zaten yeni başladım çok fark olmaz göğüslerimde jinekomasti var.

5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.423
    Ödül Puanları:
    113
    tipin güzel kardeş. kendini motive etmene gerek yok ki... zaten iyi durumdasın, ne kadar çalışsan, bir adım ileri gideceksin. iyiyken , daha iyi olacaksın işte.

Kontrol35 bunu beğendi.
  6. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    biri bişey dese olmazmı şunu yap diyin yapıyın bugün de biceps karın bacak çalıştım hareketlerin isimlerini bilmiyorum sadece nasıl yapıldığını biliyorum zamanla öğrenirim.vücudumun fotosu yukarıda.

saol kardeşim.

7. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    peki önerebileceğin birşey varnı

8. Chagga

Chagga Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Öncesinde değilde antrenman sonrasında bir miktar basit şeker almak iyidir antrenman sonrası snickers yiyebilirsin 1 tane aslında fazla abartmamak şartıyla fıstık ezmesi yesen daha iyi içinde faydalı yağ asitleri var protein sentezini artırması açısından iyi. Sabahları mutlaka yumurta ye. 4 kiloluk dumbellar zamanla az gelecektir durumun yoksa büyük bişey alıcak veya salona gidecek vücut ağırlığıyla extradan haraketler eklemeye bak.

9. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    şöyle dumbellar şimdiden göğüs ve bicepsde hafif gelmeye başladı 8-10 kiloluk alçayı düşünüyorum.snikerd yiyorum zatende birisi yeme demiş burda dün yemedim haşlanmışyumurtanın beyazını yiyorum sabahları2 adet.salona şöyle yaş küçük olduğu için istediğimi yapamıyorum ama babamla anlaştık ilk donem teşekkür alırsan yollucak zaten teşekkür şimdiden garanti.birde antremanda bi hata yok demi yani bazı bolgeleri aynı gün yapmamda sıkıntı yok.

10. Ascomycetes

Ascomycetes Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    38
  11. sertcocukdur

sertcocukdur Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1