Kendimi Ödüllendiricem Derken Mide Fesadı Geçirme

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Leviathan tarafından 28 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Leviathan

Leviathan Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,
    Yaklaşık 1.5 aydır, çok başarılı, çok ölçülü bir diet içindeyim (kilo verme-yağ yakma), hayatımda da ilk defa diet yapıyorum ve maşallah çok iyi gidiyor.

Uzun bir süreden sonra hem bir mola olsun, hemde özlediğim yemekleri bir günde olsun yiyim diyerek, hocamında onayıyla cumartesi bir kebabcıdaydım. Herşeyden bol bol yedim.

Sanırım bünye bir süredir diete alıştığından bu şekilde bir yemeği kaldırmadı ve iki gündür çok şiddetli hazımsızlık ve mide ağrıları çekiyorum. Biraz öncede doktordan geliyorum.

Doktorun önerisini sizlerle paylaşmak istedim, istikrarlı bir diette, "kendini ödüllendirme" adı altındaki, rutininizin üzerindeki beslenmeler, dinlenmiş mideye çok yüklendiği için, midenizi yorabilir, diet içerisindeyseniz eski halinizdeki yeme performansınıza çıkmamanızı öneririm,

Azi bunu beğendi.
  2. LykiaZippo

LykiaZippo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Doğru demiş :)

3. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    Şu ödül işini ben haftada 1 yapıyorum o yüzden çok yemiyorum. Size de ödül süresini kısaltmanızı öneririm.

4. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    ben ayda bir yapıyorum senin yaptığın gibi ama pek bi hazımsızlık felan olmuyor :) yine de çok abartmamak lazım :D :D 2 iskender 1 et döner 2 bardak kola 2 de tatlı yeter ben öyle yapıyorum fazlası zarar :D

5. LykiaZippo

LykiaZippo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben ödüllendirmem asla imtihan ve prensip meselesi.O iskenderler hamburgerleri yakmak için uğreşıyorum 1 hafta 2 hamburger bir kola 1 hafta çöpe :(

6. FiestaCondom

FiestaCondom Üye

Beğenileri:
    227
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    ankara
    Her pazar yapiyorum ben tiksirana kadar yiyorum .d bunye bunada alisti reefedsiz cekilmez diyetler

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Tam olarak ne yediniz acaba ? Yani şu da var ödüllendirme felsefesinde de abartmamak vardır. Eğer siz gidip 2 porsiyon iskender, pide, lahmacun yerseniz gayet normal bir şey.

Sayfayı Paylaş