Kendime hoca arıyorum lütfen yardımlarınıza ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve akheron tarafından 11 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. akheron

akheron Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başka yerlere konu açamadığım için buraya açayım dedim bunun için modlardan çok özür dilerim.Öncelikle abilerim kardeşlerim yaşım 18 kilom 104 boyum 1,82 çok değişik bi bünyeye sahibim.Nasıl derseniz çok çabuk kilo verebiliyorum ve çok çabukta kilo alabiliyorum.Bundan 5 ay once 80 kilo civarındaydım.5 ay önce ailem okuldan aldı beni tedavi görüyordum.Ne tedavisi derseniz uyuşturucu bağımlısıydım.5 ay boyunca bakkala bile gidemedim gün yüzü göremedim yazın bu sıcaklarında hala evde yorganla yatıyorum.Eylülde başka bi şehire taşınıyoruz ve taşındığım şehirde kilolarımla ilgili sıkıntı olacagını düşünüyorum.Hedefim imkansız gibi olacak ama eylüle kadar 104 kilodan 80 kiloya düşmek istiyorum.Dün çok güzel bi koşu bandıda aldım.Mekik çekme yeri felan var.Dediğim gibi bu işi bilen birine ihtiyacım var bana destek çıkacak.eylüle kadar 24 kilo vermek istiyorum.Gerekirse günde 10 saat koşuda yaparım azimliyim...

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Bekleme süresini ihlal edip ilgili kural maddelerini ihlal ederek özellikle başka bir bölüme başlık açtığınız için başlığınız içeriğine bakılmaksısın kilitlenmiştir.

Lütfen başlık açmadan önce 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkürler.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş