kendime hakim olamıyorum

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Shikamaru tarafından 5 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Normslde 82den 66 kiloya kadar duştum. Geçenlerde tekrar kilo almaya başladım. 70 kiloyken beslenmeyi duzene sokiyim dedim 1 hafta sonra tekrar bozuldu. Şuan 72.5 kiloyum 62 olmak istiyorum ama bu nefisle hayatta olamam. Daha yeni 2 kase puding, 3 tane çikolata yedim. Ne yapabilirim kendime hakim olmak içın?

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Otur düşün olmak istediğin vucut nedir. Kilolu ve sağlıksız biri olmak mı , yoksa fit ve herkezin özenerek baktığı biri mi olmak istiyorsun. Karar verdikten sonra aynaya bak ve ne olmak istediğini kendine yüksek sesle söyle. Beyin ikna olduktan sonra vucut ona uymak zorundadır.

Pappy ve Azi bunu beğendi.
  3. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    öyle de hocam bunu yapsam bile kısa süre sonra küçük tavizler verip eski halime dönüyorum. Sonradan fıttırıyorum ama elden bir şey gelmiyor. Boyum 1.72 bruce lee gibi yağsız bir vücut istiyorum. İşim uzun olmasına rağmen yine de böyle koyveriyorum kendimi.

4. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    o resimdeki adamın vucudunu aynaya baktıgımda kendi vucudumda görmek istiyorum hedefim bu ve daha çok yeniyim spor geçmişim var hırslıyım spor yapmaktan zevk alıyorum sahilde güneşlenmek gibi geliyor rahatlıyorum ama bu adamın vucudu bende olmalı diye kendime sayıklıyorum tecrübeli arkadaşlar bunun için nelere agırlık vermem gerek?

5. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    ne guzel ne hoş ama sence doğru yer mi

6. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sitede yeniyim oyüzden bunu görmezden gelsek

Shikamaru bunu beğendi.
  7. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Daha yaşın genç sadece diet yapmakla fazla bir sonuç alamazsın. Hele ki bilinçsiz yapılan dietler vucut için son derece zararlı sonuçlar doğurabilir. Kendini bir spora yönlendir. Böylelikle günlük kalori sarfiyatın artacağından vucudun yediklerini tolere edecektir. Daha ileri sevilerde de beslenmeni şekillendir. Çikolata , puding gibi kalorisi yüksek besinler yerine kaliteli protein ve karbonhidrat tüketimine ağırlık ver.

Mesut binlerce resim ( avatar) arasından benim avatarımı mı buldun :) . Kendimi klonlanmış gibi hissettim bir an. Üyeliğin hayırlı olsun , hoş geldin.

Forumda yeni başlıyanlar bölümünde çok yararlı bilgiler mevcut. Bu sayfaları okumakla başlayabilirsin.

8. mesut8209

mesut8209 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    aaa aşk olsun seninle bi alakası yok hayranlıktan aynı adama hayranmışız demekki
    bu spora hevesim bu adamla başladı ondan dolayı yani.

9. Shikamaru

Shikamaru Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    hergün bisiklet sürerim 40 dk falan ama cidden cok yiyorum o nedenle sürekli kilom artıyor. Yarın inş. Başlıyorum duzenli beslenmeye :)

Sayfayı Paylaş