Kendime cokmu yuklendim? Uzaklasmalimiyim?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve mehmetmehmet tarafından 11 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mehmetmehmet

mehmetmehmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaslar. Ben 1.86 boyunda 81 kilo ve 21 yasindayim. Ilk spora lisedeyken 16-17 yasinda 5 ay yaparak sonra sinav cekerek devam ettim.Sonra ara ara 1-2 senede bir donus yaptim yine 4-5 aylik surecler sonucu biraktim. Sonuc olarak hayatim 1.5 sene ara 6 ay spor vb olarak devam etti uzun sure en son gecen sene 8 aylik bir agir calisma altina girip gene 8 aylik bir ara verdim. Gecen seneden beri protein tozu kullaniyorum spor yaptigim donemlerde. Suan ben sol gogusumun ustunde kalbimin oldugu bolgede tam bir huzursuzluk hissediyorum ara sira eger uykusuz kalirsamda iki gogusumun ortasinda hafif bir aci olabiliyor kuru bir agri gibi kalpten oldugundan supheleniyorum. 2.5 sene once doktora gittim kalple alakasi yok dedi. Suan ben bu sporu birakmayi dusunuyorum temelli olarak cunku kalbime cok yuklendim gibi geliyor surekl ibirak devam birak devam olarak, birde benim kalbim sizce bu esnada agir calistim sinirlarimi zorlayarak buyumusmudur oyle bir risk altina gozukuyormu bu tablo ? Gecen seneki 8 aylik calisma donemimde agir calistim her harekette nerdeyse yapabilecegim maksimum agirliklari 6-8 tekrar halinde 3 set yaptim.. simdiden cevaplar icin tesekkur ederim

2. brhmcr

brhmcr Guest

Tekrar doktora gözük ancak idmandan kaynaklandığını düşünmüyorum.

3. avallone

avallone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üşütmüş de olabilirsiniz. Ayrıca midedeki gaz birikmesi veya sindirim sistemi sorunlarının da sırt veya göğüse vurabileceğini duymuştum. Her durumda en iyisinin doktora gitmeniz olduğunu düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş