Kendime Bakamıyorum

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve mardin1234 tarafından 27 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar merabalar herkeze benim bi problemim var arkadaşlar artık kendimi her yönden geliştirmek istiyorum. artık bilgisayarın başında 7/24 saat oturmaktan bıktım usandım bilgisayarın yüzünden ne kendime bakabiliyorum nede derslerime bağımlılık oldu kendimede bakamıyorum zapzayıfım birşeyim 16 yaşında 55 kilo 1.77 boyundayım bilek ve kol yapım cok ince ve zayıf evde şınav çekiyorum ama tabi okadarda etkilisini göremiyorum galiba artık kendime bakmanın vakti geldi harçlıklarımla kendime birşeyler yapmayı düşünüyorum artık paramı teknolojiye yatırmak yerine kendime yatırmak istiyorum sorularıma yanıt verin arkadaşlar bilgili biriniz varsa

1. Sorum Bilgisayardan Nasıl Komple Kurtulabilirim
    2. Kendime Ait Proğram Yapmak İstiyorum Bana Yardımcı Olabilirmisiniz
    3. Kültürümü Ve Fiziğimi Geliştirmek İstiyorum Ne Tür Kitaplar Okuyabilir Kendimi Geliştirebilirim
    4. Kendime bakım yapmak istiyorum nasıl bi bakım uygulayabilirim.
    5. Body Salonuna gitmeyi düşünüyorum önerirmisiniz arkadaşlar

2. jonerr

jonerr Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle oynadığın online oyunlar falan varsa sil.Hiç düşünme birden bırak öyle azaltarak bırakma gibi birşey yok zaten.Body salonuna gitmeni kesinlikle tavsiye ederim.Ben 3 ay önce 53 kiloydum şuan 62 kiloyum ve boyum 1.72 insana bir güven geliyor.Yolda yürüyüş falan bile değişiyor.

3. snpdgg

snpdgg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Bi ara bilgisayar evdeyken bende sürekli acıyordum ama sıktı artık useniyorum:D arkadasın dediği gibi online oyun oynuyorsan birden birak. Diğer türlü bütün gün 7/24 internette takılmaya imkan yok oyunları sil.
    Program konusunda forumu bir tara en uygunu salona gidip uzman eşliğinde çalışmak.
    Klasik kitapları okumak güzeldir şahsen ben severim. Eski zamanları yasıyorsun aynen :D güncel kitaplar da iyidir. Olasılıksiz, Gösteri Peygamberi vs. 2 tür de sarmazsa cok merak ettigin unlu insanların biyografisini okuyabilirsin. Misal Nicole Tesla'nin hayatını okur araştırırsın. ( kitaptan ziyade sinema yada blu-ray daha hoş bence Kultur de katıyor:D )
    Bakım ne tür bir bakım istediğine bağlı. Yine kendimden ornek vereyim saçlarımı severim ve uzundur, onlara dair bakım yaparım. Sen giyinme konusunda yaparsın. Kisinin kendi zevk veya ihtiyaclarına gore değişir. Senin belirlemen daha doğru olacaktır. Son tavsiyem git hayatını yasa. Yaşın 16 ve evdesin. Bu durumdan ılerde o kadar cok iğreneceksin ki. Pişman olmadan istediğin duzene geç

Son düzenleme: 27 Mart 2012
  4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    kültürünü geliştirmek için kitap oku film izle ama öyle basit filmler izleme romantik komedi fln hiçbir fayda sağlamıyor sadece vaktini geçirirsin o kadar.içi dolu filmler izle birşeyler kazanırsın.ayrıca dünya klasikleri iyidir ilk başlarda çok sıkar ama sonradan kitap seni sarar biraz sabretmen lazım.spor salonu işi zaten kilo almak istiyorsan tavsiye ederim.

5. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Tahminimce bilgisayarda oyun oynuyorsun 1.si oyunu sil Kültüre gelince bolca film izle kitap oku araştır ne tür filmler seviyorsan o tür kitaplar oku daha sürükleyici oluyor .biraz araştır internette alışveriş yapabilecegin yerler var çok güzel kıyafetler var hemde fiyatları çok uygun . saç tarzını değiştir bu çok önemli şuan tahmin edebiliyon saçını ya dikiyorsun yada 3 numaraya vurup hiç uğraşmıyorsun.

Tknrn bunu beğendi.
  6. mardin1234

mardin1234 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    online oyunu eskiden cok oynardım şimdi bu 1 senedir bıraktım allaha şükür

7. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Hymenalos'u dinlemelisin bence 21 yaşında olmasına rağmen 17 yaşında gibi gösteren forumdaki tek arkadaş :)

8. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bende orta okulda vaktimin çoğunu bilgisayar başında geçiriyodum lise 1 de evden uzaklaştım öğrenci evinde kaldım 1 sene doğal olarak bilgisayardanda uzaklaştım bu sayede soğudum bilgisayardan şuan lise 3 öğrencisiyim bilgisayarda gine vakit geçiriyorum oyun bile oynuyorum ama oto kontrolüm var aynı zamanda spor yapıyorum hafta sonları geziyorum yani bağlı değilim açıkcası sanada tavsiyem biraz evden uzaklaş yurtta falan kal derslerinede ağırlık verirsin zaten dış dünya ile iletişime geçince bilgisayara okadar bağlı kalmassın salona yazılma konusundada sevdiğin bi sporla ilgilen fitness ilgini çekmiyosa zorlama sıkılırsın herşey sende bitiyo yani anlıyıcağın harekete geç sadece ;)

9. pasha05

pasha05 Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    Issız Bir Nehir Yanı
    1) kontrolun kımde oldugunu kanıtla...Kım patron?senı baglayan pc mı?yoksa ıstedıgın zaman kullandıgın ıstedıgın zaman bıraktıgın sen mı?
    2)Yenı baslayanlar bolumunden kendıne program cıkartabılırsın.
    3)Gunluk kendıne bır lımıt koy mesela 100sayfa kıtap okuyacagım.100sayfa oku sonra kafandan ozetını gecır.Ne ogrendım?bana ne anlatmak ıstedı?Kıtap onerılerı hakkında ıse HZ.Mevlava nın Yaratan aşkını anlatan aşkın gözyaşaları ıle baslayabılırsın.gun ıcerısınde yabancı dıl,edebıyat vs calısabılırsın.Fılm olarakta will smith ın bır fılmı vardı gercek hayattan alıntı onu ızle.
    4)kendıne bakım ın sınırı yoktur.guzel kokan bır parfumle baslayabılırsın.
    5)kesınlıkle gıt.

10. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Umudunu kaybetme ( filmin adı )

pasha05 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş