Kendimden nefret ediyorum

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve 5lgc25006 tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. 5lgc25006

5lgc25006 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Sorunlarım çok büyük fiziksel olarak kendimi beğenmiyorum ve çevremden tepki alıyorum doktorlarla görüştüm sorunlarım için randevular aldım ama sabredemiyorum dişlerimde aralıklar var dişlerim yamuk değil doktorla görüştüm tel taktırdım ama düzelmesi için 2 yıl beklemem gerekicek gözlerimde kayma var pazartesi günü randevu aldım görüşmeye gidicem vücut kıllarım için epilasyon yaptırdım 14 şubatta epilasyona gidicem cildim ve sivilcelerim için doktorla görüştüm onun verdiği tavsiyelere uyuyorum ama nedense çevremden çok tepki alıyorum biriyle konuşuyorum adam gelmiş bana mı bakıyosun yoksa karşıya mı filan diye yüzüme söyliyince belli etmiyorum üzüldüğümü ama kendimden nefret etmeye başladım önceden kafaya takmıyordum ama son 1-2 aydır böyleyim hepsinin çözülüceğini biliyorum ama nedense sabredemiyorum ve bundan dolayı ailemle tartışıyorum nasıl dayanabilirim insanlarla iletişim kurarken artık gözünün içine bakmak istemiyorum gözümle ilgili birşeyler söylerler diye

2. aydemr

aydemr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Kafaya takmaya hiç gerek yok kardeşim.Madem hepsi çözülebilecek sorunlar o zaman kararlı olup hepsini çözmen gerek.Bu yaz bende de baya sivilce vardı.1-2 aylık tedavi sonucu şuan hiç yok sayılacak durumda.

3. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    sivilceler sorun diğil aslında bendede sivilce var ama nerdeyse hiç farketmiyorum bile olduklarını

4. 5lgc25006

5lgc25006 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorla görüştüğüm zaman sivilcelerin aşırı değil dedi ama sırt bölgende fazla var dedi kremleri düzenli kullanıyorum azaldı bir kısmı fazla canımı sıkmıyor bu durum ama yüzümdeki tüylenmeler içinde epilasyon yaptırdım 14 şubatta tekrar gidicem gözüm içinde pazartesiye randevu aldım ama nedense kendimi kötü hissediyorum herşeyin bir vakti var ama nedense insanlarla iletişim kurarken içimden geçiriyorum acaba gözüm kayıyo mudur filan diye bundan dolayı ameliyat olmayıda kafaya koydum 2 yıl önce gitmiştim doktor ameliyatla düzeltebileceğini söylemişti randevudan sonra ameliyat gerekirse girmeyi düşünüyorum görmeyle ilgili kusurum yok ama çevremden aldığım tepkiler kafamı çok karıştırıyor dişlerimde düzelcek telde taktırdım zaten ama ben hepsinden çabucak kurtulmak istiyorum nasıl fikrimi değiştiricem bilmiyorum ama :(

5. MustafaToraman

MustafaToraman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gözden arkadasim ameliyat oldu , şimdi hicbir farki yok.. Sanada şimdiden geçmiş olsun. Biraz zaman... .)))

6. 5lgc25006

5lgc25006 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Nedense önceden kafaya takmıyordum ama artık aşırı mı doldum bilmiyorum insanların bana söyledikleri en ufak şeyi bile artık takar oldum ailemle 2 günde bir tartışıyorum bugün yine tartıştım söz veriyorum onlara tartışma çıkartmıyacağıma dair ama nedense hep aklıma geliyor sorunlarım bana her türlü konuda destek olucaklarını söylüyorlar ama kafaya taktığım için kendime engel olamıyorum ama inşallah tüm sorunlarımdan kurtulucağıma inanıyorum

7. MustafaToraman

MustafaToraman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kaç yasindasin

8. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    amaan boşver be kardeşim hayatta daha güzel şeyler var eğlenmene bak sen zaten yanındakiler böyle yapıyorsa gerçek arkadaş , dost değillerdir seni üzmezler yoksa sen sabret ayette olduğu gibi '' ALLAH SABREDENLE BERABERDİR '' :) hepsi geçici sorunlar çok şükür bu halimize de takma kafana doktorlarını dinle geçer bunlar daha gençsin anladığım kadarıyla.

9. 5lgc25006

5lgc25006 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    18 yaşındayım çocukken pek takmazdım ama artık çok takıntı haline getirdim ve düzelmesini istiyorum amcamla konuştum o da destek çıkıcağını söyledi baya bir örnek verdi dişlerimi filan gösterdim dedi senin yamuk dişin yok bana bak bende var dedi hem aralıklı diş çürümez dedi.Gözümle ilgili tedavisi olduğunu söyledi bende randevu aldığımı söyledim destek olabileceğini söyledi ama bana pek tatmin edici gelmedi zamana bırakıcam diye düşünüyorum ama takıntı haline getirdiğim için engel oluyor en kısa zamanda hepsini atlatıcağımı düşünüyorum

Burako6 bunu beğendi.
  10. MustafaToraman

MustafaToraman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    18 yasinda hepimiz yasadik kendini begenmeme sendromunu :) evdekilere eziyet etme özellikle annen çok üzülür .) annene babana büyüklerine saygın olsun , inancini da kaybetme . sana şimdi birşeyler soylcm bir kacta tavsiyem olacak .. :) bu yaslrda bu davranislar seni eziklige surukler dikkt et . öncelikle hedefin 20 yas olsun, kensini gelistirmeye bak oku bol bol oku spor yap ..20 yas demek feleğin çemberini karsina almak demek . 20 yasina girdiğinde yüz hatlarin oturacak daha erkeksi olcaksin, yürüyüşün degiaicek , konusman degiscek, müzik tarzin bile değişebilir, jest ve mimiklerin degisicek , duyguların degisicek , karakterin oturucak , olaylara bakis acin degisicek , davranislarin degisicek , zihnin aydinlanacak ve okursan ufkun degiaicek vücut yqpin değişck kisacasi 20 yasinda filinta gibi cool delikanli olcaksin.. Ve su da bir gercekki manita muhabbetleri askim canim cicmden , çatara cutaraya terfi edicek :D giyim tarzin ve sac stilin bile değişecek .) ve sunuda belirteyim arkadaş dediğin kinamak için acik aramaz , sivamak için balçık arar.bu tur lavuklari cikarmaya calis hayatindan muhabbetini sogut . arkadaş dediğin dalga geçmez güven verir... Dediğim gibi kendini 20 yasinda olmak istediğin kişi için konsantre et hayal et ve ozamanki sen için calis simdi o vakit farki anlayip mutlu olcaksin .. Aramizda kalsin son bisey solicem normalde benim sırrım bu forum için ve senin için soyluyrum sivilcelerin için Argan yagı kullan cakmasi çok piyasada orijinalini bul . komple vücut içinde kullanabilirsin çok çok faydasi var zeytin yagindan % 200 daha faydali Dediklerimi umarim dikkate alirsin .))

11. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Hepsini çözdükten sonraki yaşıyacağın mutluluğu düşün sana tepki verenlerle görüşme ilerde sorunlarını hallettiğinde sen onlara uzaktan bak onların zayıf noktalarına bak ama sakın onları küçümseme bu onlara daha çok koyar

12. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Sen böyle düşündükten sonra problem yok yani hepsini atlatacağından bahsediyorum kafanda tamamiyle bitir bana kalırsa bunların hepsi geçecek merak etme :) kimin ne dediği umrunda olmasın bu senin hayatın takma boşver

13. TycoLoN

TycoLoN Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Kimsenin dediğini takmana gerek yok, seni olduğun gibi kabul eden insanlarla beraber olsan yeter, zaten zamanla yaşın ilerledikçe böyle şeylere takılmamayı da öğreneceksin

14. Brseknc

Brseknc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Birisinin seni eleştirmesi için mükemmel olması gerekir ve hiç kimse mükemmel değildir :)

15. 5lgc25006

5lgc25006 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Önceden hiç kafama bile takmıyordum ama bir ara düşündüm bana söylenen sözleri o zamandan beri kafaya takmaya başladım şuan biraz toparlanmış durumdayım nedense konuştuğum kız arkadaşlarımdan böyle bir tepki almıyorum

Burako6 bunu beğendi.
  16. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    bak bu güzel işte :)

17. Pulbiber072

Pulbiber072 Üye

Beğenileri:
    501
    Ödül Puanları:
    103
    O kızı kaybetme :) Gerçek sevgi böyle zamanlarda anlaşılır :) Takma kafana demek kolay ama çoğumuz farklı sebeplerden dolayı senin yaşlarında aynı sorunları yaşamışızdır. Sabretmeye çalış çözüleceğini biliyorsun nasılsa üzülmenin bi anlamı yok. Kafana takmaman gereken birşey varsa oda insanların kusurlarıyla dalga geçen hödüklerden başkası değil.

Burako6 bunu beğendi.
  18. Dxsadad

Dxsadad Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Abim Sen Bir Kaç Ameliyat Ve Birkaç Ay Spor İle Mükemmel Bir Görünüşe Sahip Olabilirsin Ama Onlar O Küçük Beyinlerini Büyütemezler Asıl Sorun Onlarda Boşver

19. Yildone

Yildone Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Hiç kimseyi umursama, o bahsettiğin kişileri etrafından bi temizle, her ne olursa olsun kendin ile her zaman barışık ol, çok daha kötü durumda dünyaya gelmiş insanlar var, hayatın tadını çıkar, mutlu ol! Çünkü buna değer.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

20. 5lgc25006

5lgc25006 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorla bugün görüştüm devlet hastanesinden randevu almıştım cerrahi operasyon gerektiğini söyledi medical park bahçelievler hastanesinden randevu aldım ordaki doktorunda görüşünü alıp ameliyat olmayı düşünüyorum çarşamba günü gidicem umarım en kısa zamanda atlatırım bunları

Sayfayı Paylaş