kendimce 2 splitt programım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Yespliz tarafından 10 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Yespliz

Yespliz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    1.86 boy, 67 kilo, yaş 26.
    flexor hocanın Body building'e Yeni Başlayanlar İçin Program | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu 2. ay programını biraz kendi mantığımca en faydalı hareketleri 2şer 2şer farklı günlere harmanlayarak uygulamaya başladım ve 2 kilo kadar almış durumdayım. bu kiloyu ilk tepki olarak mı yoksa faydalı olduğu için mi aldım bilmek istiyorum.

programım genel olarak 4x8 olmak üzere şöyle:

PZT: GÖĞÜS (bench press, dumbell fly, pullover) - ÖN KOL (barbell curl, concentration curl) - BACAK (squat, dumbell lunge)
    PERŞ:----------(incline bench press, incline fly)---------------------(hammer curl, preacher curl)------------------(dumbell deadlift, calf)

SALI: OMUZ (dumbell press, dumbell lateral raise) - ARKA KOL (skull crusher, dumbell french) - KANAT (barfiks, barbell bent-over row)
    CUMA:--------(arnold press, dumbell front raise)----------------------(dumbell extension, kickbacks)--------------(barfiks, dumbell rowing)

ÇARŞ-CMTS-PAZAR off veya karın.

Mantıken çok faydalı olacağına inandığım bu program hakkında ne düşünüyorsunuz? (çok zayıf olduğumu göz önüne alarak)

2. Yespliz

Yespliz Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    başlık "yeni mesajlar" bölümüne neden düşmedi anlamadım.

3. scorpion26

scorpion26 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    bu hocanın yaptığı program değil sanırım bacağı göğüs gününden çıkartırsan senin için daha iyi olur bacağı gitmediğin günlerden birine ayır ve sadece bacak gir iki kas grubuda büyük olduğu için kan ponpalanması ve kasları beslemek haliyle zor olacaktır.kilo almak istiyorsanda forumda bununla ilgili birçok beslenme programı mevcut sana uygun olanı seçip uygularsan çok rahat bi şekilde etkisini görürsün...

Yespliz bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş