Kendi programım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve damnxD tarafından 20 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. damnxD

damnxD Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar, eskiden sporla oldukça fazla ilgilenirdim, bir süreliğine fitnessada gitmiştim. Şuanda evde 1 aydır falan şu şekilde bi program uyguluyorum;
    Stretching > Zıplama > şınav > mekik > El açma-kapama(aletin adını unuttum)> dumbellar ile biceps ve triceps > Tekrardan şınav ve mekik > Stretching. Bitirdikten sonrada 100 gr protein tozunu 250 ml süt ile içiyorum. Bunu 1 er gün aralıklarla uyguluyorum (örn. Pazartesi çalışma, salı dinlenme, çarşamba çalışma). Aynı hareketleri herseferinde sayısını biraz arttırarak yapıyorum. Acaba bu şekilde çalışmamın herhangi bir zararı olur mu veya daha yararlı nasl yapabilirim. + larıyla - leriyle değerlendirebilirseniz memnun kalırım.

2. sercan48720057

sercan48720057 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeş soguk kasi sen esnetirsen sakatliga davet cikarirsin yani once kasi isit ardindan setlerini yap setten sonra veya set aralarinda yaparsin esnetmeyi bu arada programina barfixde eklersen sirt calisabilirsin birde yaptigin tekrar sayisini artirma agirligi artir sinav cekiyorsan max 10 olsun beline çanta al mesela ve birde paran varsa salona yazil.birazda beslenmeni duzenle evde sadece forma girip kondisyon tutarsin basarilar

Teşekkür için buton...

Sayfayı Paylaş