kendi performans arttırıcımız

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve spartakus tarafından 20 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. spartakus

spartakus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    no xplode tarzı (bsn noxplode,jack3d,gaspari vb..) nitrik oksit,kreatin,beta alanine,gh tetikleyici,hararet getirici (cla,l-carnitine vb), testo arttırıcı (ginseng,tribülüs) , vb.. içeriğe sahip ürünler;

yanlarına kafein ve/veya bazı artı odaklanma sağlayan ancak geçici ve kullanılan öçleklerin,kafein ve bu maddelere bağışıklık yapması nedeniyle,artmasına sebep oluyor

sonunda bu markalar arası bir yarış ve "trik" noktaları es geçerlerse alıcı kitlesi o ürüne yönelmiyor

böylece hem ürün daha çabuk tüketiliyor,hem kısa dönem kullanılabiliyor,hem de artı alınan ve ölçek fazlalığından dolayı gereksiz kaçan maddeler vücutta fazlalık-birikme yapıyor

profesyonel arkadaşlarımızdan,toplama suplement kürü olarak bu odaklanma maddelerinden bağımsız bir kür tahayyül etmelerini istiyorum

evet söz sizde,
    yazın bakalım kürünüzü..thums:

-örnek:

nitrik oksit için: nox3 veya bsn nitrix
    beta alanine
    gh için: aol veya megaforte veya gh max
    creatine monohydrate

-

Vorenus bunu beğendi.
  2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Güzel bir konuya değinmişsin bu hep tartışılan bir ikilem , dün gece Cellucor NO3 Black Crome ile ilgili bir video izliyorum adam ürünü almış şunu söylüyo , tamam uyarıcı içermiyo iyi ama uyarıcı içermeyenlerde bir halta yaramıyor diyor o yüzden sadece pump için bu ürün tek başına almıyor ve cellucor c4 extrem ile kombine ediyor . Yani uyarıcı içermeyen ürünlerde bu anlamda memnuniyetsizlik yaratıyor .

Şu anda pump amplifier ürünü olarak dünyadaki en popüler kombine Cellucor Black Crome ve yine Cellucor C4 extrem bu anlamda en fazla puanı alan ürünlerde bunlar zaten . Yapılan yorumlarda damarlı görünüm ve pump artışı için bu kombineyi uygulayın ve olacakları görün deniyor . Tabi bizim Türkiyede bu ürünleri kullanma imkanımız yok . Ben Gaspari Superpump ve BSN No-Xplode kullandım ikisinden de memnunum özellikle pump artışı ve mental focus olarak bu iki ürünü herkese tavsiye ederim . İstediğin gibi bir cevap verebildim mi bilemiyorum ama umarım bir katkı sağlamışımdır bu başlığa...

Sayfayı Paylaş