Kendi üstümde yaptığım deneycik

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve çaylak58 tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. çaylak58

çaylak58 Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Karın kaslarım tabiri caizse taş gibi oldu , hemen hemen her hareketin üstesinden gelebiliyorlar , ama hala görünürde bir şey yok . Yaz tatilinde de P90X yapmıştım sadece 21 günde karın kaslarım meydana çıkmıştı ama bırakınca 8 kilo aldım şu an onlarla mücadele ediyorum . Beslenme düzeninizi tavsiye alarak ancak daha kolay yola sokarsınız ancak bunu zorlaştırmak yine sizin elinizde . Neyin iyi neyin kötü olduğunu bir zaman sonra anlamaya başlıyorsunuz . Kısacası beslenmeye dikkat etmek kendinize dikkat etmektir , kendinize iyi bakın onu güçlendirerek ödüllendirin .

- Bir başka konuya daha değinmek istiyorum ; Bugün vücuduma alışık olduğundan yaklaşık 5-6 kat fazla şeker yükledim nasıl bir tepki vereceğini ölçmek ve onu biraz şaşırtmak için , kiminize çok saçma gelecek ama denemek istedim , bir kaç öncesinde de sadece protein aldım yağ ve karbonhidrat neredeyse almadım diyebilirim , sonuç sadece açlık oldu . Birde proteini az alıp yağ ve karbonhidrat denemek istedim , antrenmanda çalıştığım bölgelerde karıncalanmalar oldu sadece . Büyük ihtimalle sabah şiş bir karın ile kalkacağım . -

Sayfayı Paylaş