Kendıme aıt beslenme programım ... Yorumlarınızı beklıyorum.

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve DJ tarafından 12 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DJ

DJ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Daha once 5 ay calıstım araya yaz gırdı ve suan onumde 9-10 ayım var yaz icin . 16 yasındayım. 2 ay boyunca perfect nutrıtıon whey + hardlıne glutamın aldım. Gercekten ıdmanlarım ve hocalarım sayesınde cok ıyı vucudum vardı.

Gereksiz bır ask hıkayesı ve herseyın duzmece oldugu bır kızdan dolayı 70den 64e ındım .... :( Anternman yok beslenme yok uyku yok . Sabah 6:30da o gereksız kısı ıcın kalkıs

Sımdı prof. salonuma antrenorum ve takım arkadaslarımla bırlıkte gectm ve bu sene gercekten ıyı bır vucut yapmak ıstıyorum . hırs yaptım . hergun okuyup arastırıyorum . asagıda programım var ıncelersenız sevınırım.:)

Yenı programım :

1) SABAH

4-5 yumurta 1 sarı hepsının beyazı
    150gr bebe buskıvısı + sut (Yulafı yıyemedıgım ıcın boyle yapmamı onerdıler )
    1dılım kepek ekmegı
    2 kıbrıt kutusu peynır
    1 avuc cevız

2 ) SABAH - OGLE ARASI

1 adet light yoğurt

3) OGLE

2tabak pirinc lapası
    400gr haslanmıs tavuk gogusu
    Meyve suyu

4 ) ANTRENMAN CIKISI ( AKSAM USTU )

2 tabak pırınc lapası
    400gt haslanmıs tavuk gogusu
    salata ( maraul - brokoli)
    su
    muz

5) YATMADAN ONCE

150gr bebek buskuvısı + süt

NOT : SUPPLEMENT OLARAK ELIMDE SUAN UNIVERSAL AMINO 1900 VAR. HAFTAYA NITRO TECH GELECEKTIR.
    + BEBEK BISKUVISINI YULAF EZMESINI YIYEMEDIGIm ICIN YIYIYORUM .

SIZIN GORUSLERINIZ BENI DAHA IYI YERLERE GETIRECEKTIR. DEGERLI YORUMLARINIZI BEKLIYORUM ...

IYI FORUMLAR...

2. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Bebe bisküvisi kesinlikle yulafın yerine ikame edilemez.Yulaf çok yavaş sindirilirken bebe bisküvisi ise içinde çok fazla şeker barındırır. Ayrıca yulaf çok liflidir bu da yulafı body için daha uygun hale getirir.Kahvaltı için 2 kibrit kutusu beyaz peyniri lor peynir ile değiştirmen daha iyi olucaktır.Hem daha az yağ hem daha fazla protein almış olursun.Eğer lor peynir yemekte zorlanıyorsan beyaz peynir ile karıştırıp o şekilde yiyebilirsin.

Öğlen öğününde pirinç yerine kepekli makarna ya da bulgur yemen hem seni pirinç lapasından bıktırmaz, hemde pirince göre daha yavaş sinidirildiklerinden senin için daha az kilo riski teşkil eder.Ayrıca antrenmanda da sana daha fazla enerji verebilir.

Yatmadan öncede 150 gr bebe bisküvisi yerine, yarım yağlı ya da light süt ile lor peynir tüketmen senin için daha iyi olucaktır. Yatmadan önce bebe bisküvisi yemenin bir anlamı yok.

Saygılar.

Sayfayı Paylaş