Kemiklerim sayılırken şimdi göbek tehlikesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve CR7. tarafından 9 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    evet aynen başlıkta okuduğunuz gibi 4 hafta önce bu spora başladığımda 60 kiloydum ve sağlıksız görünüyordum. daha öncede vg ile uğraşmıştım ve kısa süreli tecrübelerimle hızlı bir şekilde şekle girdim. 4 haftada 7 kilo aldım. supplement olarak sadece protein tozu kullamıyorum. idmanlarımda mide çalışmalarını aksatmadan ve ağır şekilde yapmaya çalılıyorum(haftada 3 kere mide). fakat hafif göbeğim çıkmaya başladı bu fark ettim tavsiyeleriniz nelerdir.
    teşekkürler

2. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim bende aynı durumdayım 49 kiloydum 62 oldum önceden göbek derdim yoktu şimdi hafif hafif çıkmaya başladı sürekli olarakda mide çalışıyorum :S

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    verilecek tavsiye forumu okuman.bunun gibi milyon konu bulabilirsin.1 ayda alınan 7 kilonun tabiki yüzde 80'i yağ bunu biliyor olmalısın.aylık 2-3 kilo alarak düzenli şekilde ilerlemelisin.cardioya başla ve beslenmeni düzenle.

4. egeos123

egeos123 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    bir anda okadar çok kilo alırsan kasa digil yaga gider ayda 3-4 kilo alarak 6ayda 20-25 kg çogunlugu kas az kısmı yag olarak alabilirsin aceleye gerek yok zaten kolay kilo alıyosun

5. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ilginiz için teşekkürler, yani simdi cardioyu ve mekiği birer kademe daha arttırıp besinlerden aldığım yağların bir kısmını bu sayede yakıyım ve ekmeği kesiyim, sizce yeterli olur mu

6. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    ekmeği tüketeceksen bile tam tahıllı tüket.mesela yulaf ezmesi tüket ekmek yerine 1 numaralı karbonhidrat.aldığın yağ miktarını düşür.proteini artır biraz.haftada 2-3 gün kardio yap,dinlenme ve uykuna dikkat et.ve de forumu bol bol oku.

CR7. bunu beğendi.
  7. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten çok teşekkürler moralim bozulmaya başlamıştı, yazdığınız şeyler motivasyonumu arttırdı :)

Sayfayı Paylaş