kemik torbası damgası yemekten bıktım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve ogulcan çiçekler tarafından 11 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. ogulcan çiçekler

ogulcan çiçekler Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    15 yaşındayım 1.80 boyum var 55 kiloyum şu yaşıma kadar herkes bana zayıf olduğumu söylüyordu kafama takmıyodum ama insan büyüyünce birinide sevebiliyor haliyle size gülünç gelebilir ama bütün kız arkadaşlarımda bana zayıf olduğumu söylüyor erkekler desen o biçim zaten ve bide çarpık bacaklıyım ayrıyeten takımdaki arkadaşlarım dalga geçiyor koşarken bacağın kırılcak sanıyoruz falan diyip gülüyolar ben belli etmiyodum ama o kadar kötü oldum ki performansımda düştü takımdanda atıldım zaten en büyük hayalim futbolcu olmak ve bu kemik torbası oğulcandan kurtulmak kollarım ince bacaklarım ince ve yamuk parantez bacak yani surat olarakta yakışıklımıyım değilim kepçe kulaklarım var ama bunları fazla kafaya takmıyorum bu aralar çok özgüven sorunum var bi kız arkadaşım var o bana fotoğraf attığı zaman ben ona atamıyorum niye atmıyosun diyor boşver diyorum. yaz geliyor zaten yüzmeyi severim ama ne zevk alcaksam artık tişörtlerle aramda hiç iyi değil akrabalarımda ailen seni hiç doyurmuyor mu diyor bende yo ne alakası var diyorum gülüyorum ama içimden sanane atın kafası diyorum neyse içimdekileri döktüm yorumlarınızı bekliyorum okuduğunuz için teşekkürleri

2. wallace

wallace Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Benim lisedeki en yakın arkadaşım senin tarifine birebir uyuyor. 1 sene düzenli spor yaptı. Bu süreçte hem kilo aldı hem güçlendi. Ondan sonra bıraktı gerçi sporu ama o kilosunu da kaybetmedi. Ergenlikte bir anda boy atınca kilo dengesizliği olabiliyor sporlar çok rahat aşabilirsin.

3. ogulcan çiçekler

ogulcan çiçekler Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    uğraşıyorum abi inşallah kısa sürede kalıplanırım giydiğimin içini doldururum

4. AtknUludag

AtknUludag Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yazılım
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim kendini üzme takma diyeceğim ama insan kırılıyor malesef. Ama şu hayatta yapman gereken en iyi şey kimseyi , hiçbirşeyi takmamak. O zaman daha mutlu oluyorsun. Benim kuzenim var boyu uzun ama o da çok zayıf. Gereğinden fazla yiyor hatta. Ama cılız yani birisi dokunsa düşecek o derece. Doktora gittiler sorun bulamadılar. Yani şunu diyim yediğin bazı yiyecekler kurt yapabiliyor ve sonradan yediklerin o kurt tarafından yeniliyor. Aslında sen kendini beslemiyorsun o kurtu besliyorsun. Mide kurtu olarak geçer bide başka türleri var. İstersen doktora git baktır belki de kurt vardır. Benim başıma geldi çünkü birkaç sene önce.

5. redpack

redpack Üye

Beğenileri:
    433
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    sporcu
    Yer:
    istanbul
    güzel anlatmıssın derdini ama caresi sende kemik torbası lakabının denmesini istemıosun peki senin kendine sorman gereken tek şey ben ne yapıorum bunun için. bunun için yeterince çalısıormuyum. sabrım varmı. devam edebilirmiyim. cevabın evet ise düzenli bilinçli bir beslenme ve antrenman programı üstüne sabrı da eklersen yapamıyacağın hiç birşey yok.

eğer cevabın hayır ise pes edip kendine küsüceksen zaten hiç nişi için ugrasma bırak. sorunun cevabını sadece kendin verebilirsin arastırırsın sorusturursun herhangi bir şekilde olumsuz düşünceye kapılmadan en ufak olumsuz düşüncede pes ediceksen zaten hiç bişi basaramamışşındır. insanlar konsur yaptıkları tek şey budur bazen neyin nereye gidiceğini düşünmeden sen bu durumu düzeltmek için birşey yapmıorsan eğer insanlar haklıdır.

SpReaD bunu beğendi.
  6. cefatinn16

cefatinn16 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Hayatına VG katarsan hayatında bir çok şeyin değiştiğini göreceksin kardeşim.

HTC One X cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SpReaD bunu beğendi.
  7. ogulcan çiçekler

ogulcan çiçekler Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    abicim bir ara çalışıyordum 2 ay gibi bir süre sonra yok boyu kısaltır yok sen 1 sene çalışsan bişey değişmez falan gibi yorumlar beni spordan soğuttu ama şimdi akıllandım sabır ve istekle yüksek motivasyonla çalışmaya karar verdim teşekkürler.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Mart 2014 ---
    haklısın abi

redpack bunu beğendi.
  8. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Kimseyi takma bende çok cılız bi çocuktum lisede iken şimdi fakültede herkes kanka keşke senin gibi bi fiziğim olsa diyor , iyi çalışacaksın , iyi besleneceksin, sabredeceksin ve emin ol karşılığını alacaksın , başarılar.

Sayfayı Paylaş