Kemik Kısalması

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zirzop001 tarafından 5 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. zirzop001

zirzop001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Ben 16 Yasında 1.75 Boyunda Yaklaşık 50-55 Kiloyum.Bu Aralar Body Hevesim Geldi Bir Spor Salonuna Yazılmayı İstiyorum Fakat Çevremdeki İnsanlar Kemiklerin Kısalır Boyun Olmaz Boyun Hiç Uzamaz Felan Gibi Laflar Ediyor Napmalıyım Cevabınızı Hemen Verirseniz İyi Olur Bir An Once Baslamak İstiyorum Lütfen Acil Bi Cvp Verin TEŞEKKÜRLER..!

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Eğer omuriliğe baskı uygulayacak hareketler yapmazsan boy uzamasını engellemez örneğin squat gibi. Onun dışında kaslarını çalıştırman senin boyunun uzamasını engellemez.

3. zirzop001

zirzop001 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tmm.Saolasın Usta Bu Kemik Kısalması Mesela Boyum 1.75 Sadece Boyum mu Uzamaz Yoksa Kısalmada Yaşanırmı 1.70 E Fln Kadar Düşer Miyim

4. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Forumda hergün aynı konu açılıyor. Body boy kısaltmaz hiçbirşey boy kısaltmaz sadece uzamasını durdurabilir halter gibi sporlar ama body durdurmaz kaç kilo basıcanda omurga etkilenecek plak kapanacak her konuda yazdım100 kilo omuz press 150 200 kilo squat falan yapsan anca etkilenir bunlarıda yapman imkansız body daha boy uzamana yardımcı olur hormon yapımı artar kemiklerin daha sağlam olur beslenmen dinlenmen düzene girer body bütün sporların atasıdır bilimsel yapıldığı takdirde bir tane zararı yok Türkiyede zaten şehir efsaneleri yüzünden insanlar bodyden soğuyor başlamaya korkuyor sen farklı ol takma çevrendekileri bu forum sana yeter rahat rahat yap body hem fiziksel olarak hem zihinsel olarak gelişimin daha iyi olur

murderali bunu beğendi.
  5. HughJackman

HughJackman Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    Ya vallaha bıktık artık bu konulardan yakında benide soğutcaksınız boy boy diye diye!

6. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bodyde OkuyomBenYaa arkadaşımızında dediği gibi ;
    Düzenli Beslenme,
    Hormanların Salgılanması,
    Düzgün Dinlenme ve spor ile boyunun uzamasına yardımcıda olur...

Press Hareketleri boyunun uzamasını yavaşlatır veya durdurabilir.[[AMA]] bunlarda ağır kilolarda yaparsan olur yine de squat,press hareketlerini yapmasan daha iyi olur senin için en azından tereddütte kalmazsın...

Sayfayı Paylaş