kemik ağrısı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve sq_oli tarafından 16 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sq_oli

sq_oli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar sitede çok aradım ama bulamadım konu varsa k. Bakmayın. Yaklasık 6 7 aydir evde program dahilinde çalısıyorum son 2 haftadr kol programim sirasinda dumbellları kaldırırken kemiklerim ağrıyor sebebi nedir acaba. Beslenmem gayet iyi karbonhidrat tozu ekstra ürünüm.

2. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    İyi ısınıyormusun ? Kaldırdığın ağırlık aynımı birden arttırma yaptın mı ? bunlarda bir sıkıntı yoksa bir doktora görün es geçme

3. sq_oli

sq_oli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Isinmam iyide bi body hocası senin vüdut tipin tek seferde en ağır kilo ile daha iyi fayda saglar dedi agırlık fazla artırdım da ondan midir. Eger bu sebeptense biraz calismayla bu agirliga alisirmi vucut

4. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Olabilir tabiki ''senin vücut yüksek ağırlığa hazır'' vs görünüşe göre demek saçma olmuş herkezin kendine göre değişen bir olay bu ağırlığı kademe kademe arttırıcaksın . Alışmayı falan geç azaltmayı dene eklemlere zarar verebilirsin bu işleri basitçe geçmeyin sakatlığa kadar yolu var . Başkalarının kaç kilo kaldırdığını umursama, kıyaslama sen kendinle yarış kendini geliştirmeye çalış gelişirkende hile yapıp 5 den 10a atlama sabırlı ol .

5. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    369
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Senin vucut tipi tek seferde en agir kiloyla daha iyi yarar saglar,diyebilen birisi tanriligini ilan etmistir heralde?? Su 2013 olympia filminde,yarismacilardan birisi hatirlamiyorum adini vucudun kacinci tekrarda en verimli oldugunu bulmak icin ozel labaratuarda doktorlarla ve onlarca aletle 8. tekrarin en cok yarar sagladigini gozlemliyodu,senin hoca harcaniyo bence oralarda :)

6. sq_oli

sq_oli Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yani kimseyi umursama yönünden senin dedigin bilinçte biriyim. Amacım iki gün ağırlık kaldırıp yuri boyka olmak degil. Daha ziyade bu isi sevdigim icin yapiyorum. Ama söylediklerin cok dogru. Saol.
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Ocak 2015 ---
    Tabi haklısında hocanın dediği vücut tipim ektomorf'mus. O yüzden agir kiloyla düsük tekrar demisti.

7. 0944mustafa

0944mustafa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bu sitede yeniyim forma nasıl başkık açıyoruz bulamadım yardımcı olurmusunuz

Sayfayı Paylaş