Kemiğin kasa batıp tahrip etmesi...

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve x tarafından 2 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    arkadaslar sol omuzumu sakatladım. olay kemıgın kasa batıp zedelemsimis. acaba baska bu olay basına gelen oldumu? doktor ne dedi. 10 gunu gecı hıc bır ıyılesme yok. endiselenmeye basladım. doktor kontrolune 3 gun kaldı.

2. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    hic bir bilgisi olan yokmu tek benımmı basıma geldi :( eger yardım alamassam kolum kalıcı olacak gıbı gelıyor doktor aptal bir kac ilac verdı ama nafile etkisiz.......

3. Iron_Man

Iron_Man Üye

Beğenileri:
    262
    Ödül Puanları:
    0
    Omuz etrafında deltoid kaslarına batacak olan kemik bağlantıları bulunur.Kemik nasıl kasa batıp zedeleyebiliyor ?Kırık çıkık vs gibi bir problemmi oluştu. Röntgen çekilmedimi ? Sorunu biraz daha detaylı yazarsan bizde yardım ederken daha az sıkıntı çekeriz.

4. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    heyecandan doktora bısı soramadım aptallastım.. doktorun dedıgı sey suydu kemıgın kasını zedelemıs ve elını havaya kaldırınca tekrar zedelıyor... kırık cıkık yok... rontgende cektırmedım... bu cuma kontrole gıtcem ama hıc bı gelısme yok... emar cekılcek bakalım ne cıkcak... acaba dedım bılgısı olan varmı sabırsızlanıyorum body yapamadıgımdan :(

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    bir rotator cuff arızası olabilir. forumda konuyla ilgili bir kaç başlık var. arama yapıp ulaşabilirsin.

pastnova ve x bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş