Kellere Mucize...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve 2157 tarafından 7 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    internette uzun bir araştırmadan sonra kellige çözümü ben buldum :D

Nano teknoloji sayesinde dökülmüş olan saçlarınız veya dökülen saçlarınız geri çıkıyor ve eskisine bakıldıgında daha gür çıkıyor.
    Çogu televizyon kanallarında haberlerde konuşulan bu yöntem sayesinde 2 ayda belli bir sonuç ortaya çıkıyor.

Bu konuyu baya araştırdım siz keller için benim babamda kel bence çok mantıklı çogu kişi dökülen saç bidaha çıkmaz diyo ama benim babam yazın sürekli kafayı sıfıra vuruyo saç olmayan dökülmüş olan bölgeden saç çıktıgını gördüm sık bir şekilde saç çıkmıyo tabiki ama tek tük saç çıkıyo.bide babamada bu ilaçı alıp babamda deniycem kullanmak isteyen varsa alıp kullanabilir.

bu videolarda daha ayrınıtılı bilgiler var

https://www.youtube.com/watch?v=n0psTnvcteY

https://www.youtube.com/watch?v=lmQb1e2VyFo

https://www.youtube.com/watch?v=EBDiucDweuo benim en çok dikkatimi çeken bu video TRT de yayınlanması ilaca olan güvenim arttı.

buluşuda bir TÜRK'ün yapması gögüs kabartıcı :)

ilacın resmi sitesi : http://www.folixir.com/

rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    saçları kısa kestirmek zaten saçın dökülmesinide azalttığı için kel olmasak bile kel olma süremizi uzatır.

2157 bunu beğendi.
  3. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    o süreyi biraz uzatıyo ama bu kesin çözüm saçlar geri çıkıyo kellerde...bide dökülmeyi durduruyo

4. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    10 Bin TL yi verin kanallar yayınlasın TRT vs önemli degil fiyat aynıdır 10 bin TL

ben inanmıyorum bu tip ürünlere saçı dökülen doktora gitsin kesin çözümleri doktorunuz size açıklayacaktır :)

2157 bunu beğendi.
  5. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bana inandırıcı geldi ama...
    başka biyerde izlemiştim amerikalı bilim adamları 2011 de yayınlanan videoda 5 yılda kellige kesin çözüm diyolardı çalışmaları devam ediyomuş...
    saçın dökülmesinin sebebi genlerden dolayı vücudumuz belli bi yaşta adını tam hatırlamıyorum bi protein üretiyommuş buda kellige sebeb oluyomuş.amerikalı bilim adamları bu proteinin vücuddaki üretimini durduracak ilaç yaptıklarını izlemiştim inşallah şu ilcları bian önce yaparlar :)

6. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    inanmayin. en kesin cozum ektirmek

2157 bunu beğendi.
  7. Rodwell

Rodwell Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Erkek tipi saç dökülmesinin uzunlukla ya da kısalıkla ilgisi yoktur. Saçlar kısa olursa döküldüğünü daha az fark edersiniz o kadar.

2157 bunu beğendi.
  8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bu tip ürünlerde son 5 yılda popüler oldu inandırıcılığıda kalmadı şuanlık saç dökülmesi varsa doktora görünmelisiniz ve saç dökülmüşsede ektirmelisiniz araştırmadım ama çok pahalı değil sanırım bilim sürekli kendini yeniliyor ilerde kellik tarihe karışabilir ancak şuanlık mucize ilaç yok imkanınız yoksa kafa yapınız iyiyse usturaya vurabilirsiniz devamlı örnek vin diesel,goldberg,jason statham ve bruce willis gibi ünlülere kellik çok yakışıyor hatta saçları varken tüm karizmaları gidiyordu. rambo tarzı uzun saça sahip biri olarak bakımı kısaya göre daha zor ama hafif uzun saç bence adamı daha karizmatik gösteriyor en azından bana yakışıyor hemde kışın hafif uzun saç kafamın üşümesinede engel oluyor ama yazın uzun saç hiç çekilmiyor birde saçın dökülesi varsa dökülür er yada geç

Son düzenleme: 8 Şubat 2013
    2157 bunu beğendi.
  9. HUMOR

HUMOR Üye

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    EDIRNE
    saçın dökülmesini uzatması olabilirde.O yeni saç çıkıyor dedikleri ürünlerde genelde sarı veya siyah tarzı tüy türü birşeyler çıkıyor saçta tabi kullanan aaa baya etkiliymiş filan diyor.Bıraktığı gibi o tüylerde dökülüyor :) (Mesela minoxidil , minoxil )

2157 bunu beğendi.
  10. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    peki benim bisorum var size babam kel anne tarafında saç maşallah var baya yani dayımlar falan saçlı :) peki ben ileride kel olup olmuyacagımı nasıl ögrenebilirim bunun bir testi varmı acaba???
    benim saçlar anne tarafına çok benziyo dalgalı bizimkiler dökülmez diyolar ama insan korkuyo genede deedigim gibi bunu bi testi varmı saçımın dökülüp veya dökülmeyicegini belirleyen :)

11. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    saç analizi yapılıyor benim bildiğim saçın şuanki durumunun nasıl olduğu anlaşılır ona göre nasıl saçına bakmanı söylerler sende uygularsın ilerde kel kalma durumu aslında ihmalden geliyor halbuki anormal derece dökülme baş gösteriğinde vakit kaybetmeden doktora gidilse önlem alınsa sorun olmazda insanlar iş işten geçtikten sonra uzmanlara gidiyor aslında kıvırcık saça sahip insanların ilerde kel kalmayacağı söylensede kel kalan 2 kişi gördüm açıkcası

2157 bunu beğendi.
  12. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Ben bi estetik merkezine gittim yalancı jinekomasti olayı için fiyat almaya. Orada saç ektiren 2 kişi vardı gördüm vallahi fena bişey. Böyle kıpkırmızı kafanın üstü bi de her santimini iğneyle delmişler sanki bi acayip oldum. Saçlarım aşırı sıktır benim Allaha şükür ama bundan sonra kel kalsam bile saç ektireceğimi hiç sanmıyorum:D Cidden çok fena kötü bişey. Ameliyatsız yol varsa kel kalan herkese baya bi yardımcı olur.

2157 bunu beğendi.
  13. 2157

2157 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    bakalım ay sonu almayı planlıyo babam inşallah anlattıkları gibi olurda herkesin işini görür eger anlattıkları dogruysa fotograf çekip koyucam sonra bana dua edersiniz :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:33 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:28 ----------

sanırım 2. ayın başında belli oluyor işe yarayıp yaramadıgı %98 saç çıkardıgı söyleniyor.

Sayfayı Paylaş