Kayseri de Salon

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve saydam tarafından 2 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    merhaba arkadaslar;

benim bir arkadasim,kayseri merkezde askeri hastanede askerlik yapacak.ama oralari pek bilmiyor bu yuzden calisabilmesi icin onerebileceginiz bir salon var mi acaba?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Saydam Kuzenim Kayseride. Onunla görüsüp sana bilgi verecem.

saydam bunu beğendi.
  3. supersport

supersport Üye

Beğenileri:
    236
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Tıp
    flamingo oldukça temiz ama ileri düzeydekiler için biraz zor. partner bulmak zor. çok ileri düzey değilse pm den ulşırsa ben yardımcı olmaya çalışırım.

saydam bunu beğendi.
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kayseride onay sineması civarında yeni açılan çok iyi bir yerden bahsetmişti arkadaşım..en kısa zamanda sana bilgi veririm Saydam burdan..

saydam bunu beğendi.
  5. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Saydam, arkadaştan gelen mesaj..

saydam bunu beğendi.
  6. ÇTN

ÇTN Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    planeti gezdim her türlü şey var ama bacak aleti yok ve dumbell az ben olimpik spor salonundayım istasyon caddesinde sorarsan gösterirler zaten büyük bi tabelasıda var görürsünüz gelin bi gezin derim

7. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Kayserili bi sporcu olarak;
    Oncelikle kayseride askerlik hem zewklidir hem zor sartlari yoktur (zincideredekiler haric)

Askeri hastanede Askerlik yapacaksa, orasi Esenyurt mah. olarak gecer askeriyenin disinda alt-orta gelir duzeyli ewler wardir spor salonu maalesef hatirlamiyorum (hava ikmalde war ben lojmanda otururken asker -abilerle ozamanlar 15 yasindaydim simdi 23- birlikte calisirdik ama simdilerde kullanabiliyorlar mi bilmiyorum alet bakimindan da eksiksiz fakat biraz eskidir -bakimlari tamdi-)

Askeri hastaneden dolmus weya otobusle 15 dk de hunat camiisinin oraya inilebilir. surlarin icinde Özay spor salonu wardir maalesef aletleri cok eskiydi (kayserinin en kokulu spor salonlarindan biridir)-(1.5 sene once ziyaret ettim) kapanmista olabilir cunki hunat camii sehrin merkezindedir (meydanda) we orda fazlaca yerlesim yoktur..

Hunat Camiden 10 dk icersinde İstasyon caddesine gecilebilir..Almeri karsinida Fazli Oglu işhani bulunmaktadir (herkes bilir o is hanini)onun en alt kati komple spor salonudur..Ortami-muhabbeti fazlaca iyidir aletleri orta kalitelidir..Hocasida guwenilir we iyidir..

Meydan 15 dk icerisinde sinama onaya gidilebilir ordada bir spor salonu war (caprazinda) fakat fiyatlarinin biraz yuksek oldugunu biliyorum aletlerinin durumu cok cok iyidir ama aletler tammidir bilmiyorum hic antreman yapmak nasip olmadi..

Sivas caddesinde Begendik (market) bulunmaktadir (en eski begendiklerden birisi caddeyi tam ortalar (emirgan parkinin karsinda-sorsaniz herkes gosterir) Demir spor salonu..Sahibi Halil Demir hocamizdir kendisi cokca sporcu yetistirmistir ozellikle uzak dogu sporlarinda cok basarilidir..Fiyati orta sewiyeli, muhabbeti guzel aletlerinin durumu iyidir..Salonda ayrica Kickbox wushu we bircok uzakdogu sporunun derside werilmektedir

Demir spordan birazdaha sivas caddesinden yukari gidicek olursaniz- Sivas tarafina-- (meydan taraf degil obur taraf) orda bir cami goruceksiniz (maalesef isimini animsiyamiyorum Kasserianin yaninda benzinlikle birlikte)
    hemen onun caprazinda (Fuzuli caddesinin girisinde) Özay spor salonu wardir Orhan Özakti hocamizin yonetimindedir ismini google da aratarak basarilarini gorebilirsiniz..Aletlerin durumu iyiydi ortamida gercekten cok iyiydi..3 senemi bu salonda gecirdim fakat daha sonra Orhan hocamizla Halil hocamizin ortakliklarini bitirmesi sonucu eski havasini kaybetmistir..Yinede iyi durumda oldugunu dusunuyorum..Fiyati biraz yuksekce olabilir..

Tekrar camiyi sag kolumuza alicak olursak yukari dogru ilerlicek olursak 15 dk ciktiktan sonra (meydanin zit yonunde) Umit cafeyi goruceksiniz (kirmizi tabelali herkes bilir gosterir) ona dogru donup fevzi cakmak lisesini arkaniza alin yukari dogru cikin, flamingo havuzunu goruceksiniz orda gercekten guzel bir spor kompleksi war, 1 ay calismisligim war fakat fazla talep olmamakta cok cesitli sebepleri war oncelikle fewzi cakmak geceleri cok tekin bi yer degildir yukari taraflari ozellikle..Onun disinda flamingonun cok cok talep gordugu soylenemez genellikle bos olur bu yuzden gittiginizde kapali bulma durumunuzu cokca olabilir..yaz ayinda bile basima geldi..fiyatlari ise yuksektir..Ama bunun disinda aletleri tam we kalitelidir az kullanilmistir..

Simdi tekrar umit cafenin oraya donup biraz daha yukari cikacak olursaniz 15 dk kadar kayseri parki gectikten sonra (orda bi lise war adini unuttum :(( baya buyuk sorulursa gosterilir) onun bitiminde benim gittigim Power House war acilali 5 ay ciwari olmus basinda Ozdes Kaynar hocamiz war, salon aletleri gercekten iyi dekorasyonu Kayseride essizdir..Alparslan Mah. olarak gecer genellikle gelir duzeyi yuksektir buna bagli olarak gelenler farklidir..Ayrica hic cekinmeden kayseride Supplement alabileceginiz sayili kisi arasindadir hocamiz..Gercekci olmak gerekirse bacak aletlerinde sıkıntısı wardir salonun..Ayrica birazda kucuktur aksamlari kalabalik insanlari daraltabilir.. Step aerobik vb hizmetleri de wardir..Fiyati normalin biraz ustundedir..Ankara İstanbul standartlarina uygun kayserideki tek salondur (plazma tvler, ozel idman kartlari, antreman we seans hatirlatan bayan elemanlar, hawlu we ayakkabi getirme zorunlulugu, hic durmadan calisan klima we spreyler, kendine ozel vitamin bari, bardak usulu satilan protein,gainer-enerji icecekleri)
    Musteriler birbirine saygili we mesafelidir..Ozellikle Ozdes Hocanin bu konuda ekstra cabasi olmakdir..(Kaydinizi yaptirabilmek icin zaten sizi gormesi gerekmetdir onun disinda salona kayit alinmamaktadir.)

Umarim kendi salonuma fazla reklam yapmamismdir..Gercekci yaklasmak istedim..

Tawsiyem Hunat caddesinin arkasindan dolmusa binilmesidir demir, ozay ,flamingo we powerhousa gidilecekse...
    Sorulariniz olursa burdayim...

8. l30n66

l30n66 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    38
    Almerin birlesik bulundugu Hilton otelinin spor salonu oldugunu unutmustum..Aletler hakkinltda bi bilgim yok ama adi hilton ise iyidir diye dusunmekteyim

9. barfuss

barfuss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğretmen
    Yer:
    İstanbul
    Mrb arkadaşlar uzun zamandır yazamıyorum, askerim bende Sivas'ta ve acilen spora tekrar baslamam lazım. malum askeriyede gecırdıgınız surece deformasyon oluyor. Sivas merkezde bir salona ihtiyacım var.
    Yardımcı olursanız sevınırım..

10. diez

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum

yeri bu başlık sizce..
    lütfen forumda sivas kelimesi ile arama yapınız.yoksa yeni bir başlık açınız..

11. kork

kork Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşım bu arada ben de kayseri de demir spor da kick bokscuyum gerçekten iyi sayılır bodysi .hocaları vs herkes çok saygılı adamları öncelikle içinde it kopuk yok efendi adamlar var.tabi kesinlikle kefil olamam ama ben gittiğim yeri öneririm agahyper_

---------- Post added at 18:09 ---------- Previous post was at 18:07 ----------

weightlifter çalışmadan olmaz barfuss arkadaş sana kolay gelsin sivas ta hem terör çok hem iklim şartları iyi değil eğer komandoysan işin yaş .kolay gelsin

12. msk199412

msk199412 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sene kayseride yatılı bi dersaneye yazıldım ve bundan önce 1 aylık salona gitmiştim. Devam etmek istiyorum yurdum kızılay hastanesinin yanında. Oraya en yakın ve iyi salonları arıyorum :)

13. deimos

deimos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ARFF Memuru
    Yer:
    İstanbul
    Selamun Aleyküm arkadaşlar ben havalimanında arff memuru(yd)um khk yüzünden haksız yere işimden oldum daha önce 13 kilo vermiştim sonra alıp vermeler oldu şimdi bu olay yüzünden tahmin edersinizki psikolojik olarak aşırı yıprandım ve kendimi salmıştım Şimdi de aldığım bu kiloları verip mesleğime hazırlık yapmak istiyorum işime döneceğime inandığımdan .Bende kayseride yaşıyorum aradığım gelen adamla adamakıllı ilgilenen bir salon yardımcı olursanız çok sevinirim...

14. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    fitness life clup... bu işi seven, ciddiye alan arkadaşların işlettiği bir salon. en azından beni misafir ettikleri zaman öyleydi... önerebilirim...

15. deimos

deimos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ARFF Memuru
    Yer:
    İstanbul
    Yeri nerede acaba birde fiyatı...

16. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    Kayseriyi çok iyi bilmiyorum. Google a Fitness life clup kayseri yazarsan istediğin bilgilere ulaşırsın.

17. deimos

deimos Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ARFF Memuru
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler

Sayfayı Paylaş