kavgadan çekinmek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Koroglu11 tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Koroglu11

Koroglu11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşlar 15 yaşındayım su ana kadar 5-6 kere kavga etmişimdir ama bazen kavga etmekten çekiniyorum belki de ... neyse . aslında güçlüyüm çoğu kişiyi bilek güreşinde veya yıkışmada yeniyorum çoğu kişide benden çekiniyor normal bi vücudum var ama nasıl davranmalıyım bilemiyorum :(

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    İyisini yapıyorsun merak etme he tabi eğer geleceğinde sabıkalı bir serseri olmak varsa meydanlar senin. Hiç karışma böyle şeylere bende dövüceğim halde uzak duruyorum gelip korkak filan derler öyle insanları dinleme bile çünkü onlar bi beklentisi olmayan , kavgacı ileriyi ve seni düşünmeyen insanlardır.

Ayrıca hadi bütün bunları geçtim kavgalar artık erkek gibi yapılmıyor daha dün 40 kişi 5 kişiye daldı ben yolda giderken. Hiç ummadığın , döverim dediğin çocuk çıkarır bıçağı sana takar.

Şimdi buradada çıkarlar korkak diyenler. Kavgadan kaç ama kaçınılmaz olduğu zamanlardada armut toplama yani her denilene eyvallah de demiyorum ama 2-3 bebe laf attı diye kavga etme.

birisi dahisin dediğinde nasıl dahi olmuyorsan korkak dediğindede korkak olmazsın merak etme

3. Koroglu11

Koroglu11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doğru kardeşim son derece haklısın ama bazı yerlerde son çare olarak kullanmak gerekiyor nasıl olması gerekiyor bu durumlarda

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-25'e aykırı başlık!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş