Kavgada Güçlü Olanmı Yoksa Bokscu Birimi?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Panoraya tarafından 23 Mart 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Panoraya

Panoraya Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Kavgada Güçlü Olanmı Yoksa Bokscu Birimi?

2. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.786
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    elınde demır olan ıkısınıde dover :)

bu sorular forumda yasak

bravehearts, efekan, Ocensers ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. svaroth

svaroth Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    0
    Nedir bu kavga merakı, yumruk atma isteği. Spor yapmanın ve vücut geliştirmenin amacı bu değildir. Ego sorunu gibi geliyo bana bu şiddet eğilimi, bizim kurtlar vadisi gençliğindeki.

4. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Gençlerin kanı kaynıyo ben döverim o döver muhabbetleri ..

5. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    28
    bokscudan bokscuya güçlüden güçlüye fark var. Güç farkı çok ise bokscu zorlanır ama güçleri arasında çok fark yoksa bokscu alır diyorum ipman2 yi izlemeni öneririm wing chun ustası ağır siklet boks şampiyonunu deviriyor zor do olsa teknik güçle yarışabiliyor

6. Ocensers

Ocensers Üye

Beğenileri:
    576
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zeytinburnu
    Entry-Avatar :D

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  7. MScylla

MScylla Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Bence filme bakarak teknik yorum yapmak çok saçma adı üstünde film yani gerçeklik düzeyini bilemeyiz.

efekan bunu beğendi.
  8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.491
    Ödül Puanları:
    0
    artık kavgalar teke tek olmuyor 1 kişiye 10 kişi saldırıyorlar ayrıca artık yumruktan önce bıçak bile çeken oluyor birde silahda var dayak atsan bile bunu yediremez gelir sırtından bıçağı takar soluğu hastanede alırsın kavgalar öyle aksiyon filmlerindeki gibi değil maalesef ayrıca olağanüstü bir şey olmadıkça kavga etmemen gerekir

9. YuriBoyka61

YuriBoyka61 Yeni Üye

Beğenileri:
    98
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum denildiği gibi o sadece bir ''film'' ve kesinlikle saçma bir film eğer wing chun bu kadar tehlikeli bir spor olsaydı internette gördüğümüz wing chun vs kick boks videolarında wing chun anında tutar adamın kolunu kırardı değilmi ? ama gerçek hayatta böyle saçmalıklar yok malesef sen gelipde wingchun cu boksörü devirir dersen bu şaka bile olamaz :D bir boksörün yumruğunu tutupta onun gücünü ona karşı kullanayım saçmalığını düşünrken anında yerden kazırlar adamı:D.Ayrıca dostum ring ve sokak çok farklı yerlerdir tabikide boksörün yumrukları sağlam ve bitirici olur ama sokakta tecrübesi olan birisi bir boksörü alabilir diye düşünüyorum tabiki biraz boksör kadar tekniği olmalı yoksa kavga ettiğini sanıp birbiriyle boğuşan çok insan var sokakta.

10. Telekinesis

Telekinesis Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Güç oyunu bozar, fakat teknik güçtende üstündür. Arkadaşın dediği gibi artık kavgalar teke tek olmuyor. Eskiden kavganında bir adabı vardı. Karşındaki ne kadar güçlü olursa olsun, vurmayı bilmedikten sonra tek bir eskiv hareketi ve bir nakavt vuruşu ile çok rahat şekilde alt edebilir boksör.

Boksörleri hafife almamak lazım.

11. snpdgg

snpdgg Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    özetleyici ve komik bir videodur :)
    [YOUTUBE]tddJURgLOAQ[/YOUTUBE]

wallcroft9'69 bunu beğendi.
  12. wallcroft9'69

wallcroft9'69 Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    43
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Death Valley
    Survivor - Eye of the Tiger ve Bilgehan Demir'in katkılarıyla daha bi ilginç olmuş :D

13. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    838
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kavgada insanlara ve poziyona göre herşey değişir.Çünkü bir ring değildir orası.

14. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    73
    kavgada 2 tarafda kaybeder kardeşim bu kadar basit :)

Danny Boy bunu beğendi.
  15. can857

can857 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Biricisi cesaretin olacak. İkincisi şişme değil fit bir vücudun olacak. Vücudun hantal olmaması lazım. Birazda zeki olmak lazım karşındakinin hamlelerini tahmin edebiliyorsan, onu okuyabiliyorsan zaten yerle bir edersin.

2157 bunu beğendi.
  16. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.786
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    yanı benım forumda ve gercek hayatta verdıgım bır ornek var :)

ben baya ırı yarı ayıdan bozma bır adamım gorende yanı kı zaten cok asabıyımdır :) derlerkı bu adam kavgasız gun gecırmıyor :) yok ole bır durum gercek haytta her zman kıbar bır adamımdır :)

kı sole solım ben genelde her aksam dısarı cıkan bırıyım ve genelde yanımda cok guzel baynlar oluyor :) hele bu son 2 aydır genelde yanımda 6-7 model yabancı bayan oluyor kız arkadasımın ısı dolayısıyla tek gun ne laf atılmıstır nede sole solım bır kavga durumu olmustur :)

nedne olmuyor onuda solım ben bıyere gıdersem orası kalıtelıdır kavga ortamı asla olmaz orda :)

genelde genc arkadaslar gece dısarı cıkarlar haftada 1-2 ve dandık ucuz bıranın sulu oldugu mekanlara gıderler onerım su olucaktır genc arkadaslara bakın arkadaslar o ucuz mekanlarda hanı o hep dedıgınız kız dusurme olayalrı yada o ozendıgınız tek geeclık ılıskıler yok oraya da sızın gıbı gencler gıder kı okulunuza bakın bı olay yok :)

gıtmenız gerekn yerer hem ortam ıcın -hem kız bulmak ıcın -hem de kavga olmasın dıye 3 haftada bır kalıtelı yerler olmalıdır :)

ben bugune kadar bır kez ole bır durumda kaldım taksımde bır aksam sarhos ve bırseyler daha almısken eve donuyordum 3 kısı bana saldırdı param ıcın 3 unde de sopa vardı ben bırınden sopayı alıp 3 unde rastgele vurdum :( ama sonuc ne oldu ben dava edıldım onlar 6 ay ben 1 yıl aldım benım cezam paraya cevrıldı ıyıkı de kurtulduk :) malesef bu ulkede asla kavga edmıceksınız haklı olanda ceza alıyor cunku :)

17. efekan

efekan Üye

Beğenileri:
    975
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    KARABÜK
    ne demiş köroğlu " tüfek çıktı mertlik bozuldu " eskiden kavgalar bile mertçe yapılırmış şimdi 1 e 10 kişi adam ipman değilya hepsini haklasın , yumrukla gelene silah çek bıçak çek ..|

2157 bunu beğendi.
  18. bravehearts

bravehearts Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Boksçu daha güçlü desek boksa , güçlü(body'ci) daha güçlü desek body'e mi başlıyacaksın.
    Kavgayı boş ver , body'e başla ama hava atmak için değil kendine güvenin gelsin diye yorumundan öz güven eksikliğini hissettim.

19. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.610
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-24'e aykırı başlık!

Alıntı:
    24- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş