Kavga etmek :D

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Pence tarafından 3 Aralık 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Pence

Pence Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb ben 14 yaşında 1.70 boy 55 kilodayım arkadaşlarımın imrendiği bir vücudum var yani yaşıma göre çok iyi bunun yanında profesyonel basketbolcuyum kavgada kendimi koruyamıyorum diyemem yani hamd olsun dövüşebiliyorum :D ama kendimi korumamı korumak için evde ne gibi çalışmalar yapabilirim ( vücut ağırlığıyla çalışıyorum ) bacak açma egzersizleri falan yapıyorum şunuda dipnot ediyim :D kulacım çok uzundur.Kickboxa gitmek isterim ama ekonomik özgürlük işte :D gidemiyorum.
    ??????????? ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

2. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bu konuyla ilgili çok başlık var Forumda,kendını korumak ıstıyorsan once Ozguvenın Olacak,Daha yaşın küçük olduğu için kavgayı kafana takıp böyle bir başlık açmışsın.Yakın Dövüş sporlarıyla uğraşabilirsin eğer buna kendini takıcaksan.Kick Box idealdir.Hatta bi çok spordan daha iyidir diyebilirim.

3. Pence

Pence Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Yazıda ekonomik özgürlüğümün olmadığını yazmıştım zaten olsa kickbox'a kesinlikle giderdim,yapı itibariyle yaşıtlarımdan daha kaslıyım basketbol ve çalışmalarım sonucu.Dayak yemek özgüven kaybı gibi sorunum yok ama şunu şunu yap yada 1-2 video linki verip böyle yapıp kendini güçlendirebilirsin demenizi bekliyorum :D

4. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    dayanıklılık ıcın ıp atlamanı tavsıye ederım 5-10 dk arası.
    barfiks cek
    yumruk ustunde sınav ayrıca mekık gıbı calısmalar yapabılırsın...thums:

5. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    tecrüben yoksa bi de artistik hareketlere meraklıysa ağzını burnunu kırarlar çok iyi düşünmelisin kavgada mesela artistliğine adamın yüzüne tekme atarsan adam tutar ayağını dayak yersin adam sana yumruk atınca yumruğa blok yapıp kolunu kıvırmaya falan çalışlırsan adam diğer eiliyle kulak dibine vurur düşersin yere kavgada vurbildiğin kadar vurup savunabileceğin kadar savunmalısın kavgada hiçbirşey düşünmemelisin kavgadan başka kavgada admın eline koluna değil gözlerine bakmalısın çüünkü adam tekme atıcaksa vurucağı yere ve ayağına bakar yumruk atarken suratına bakar gözler insanı çok ele verir gözlerini kontrol edip dövüşmelisin yoksa eksi durumda olursun

6. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    artık hayvanlar bile kavga ederken ayırıyorlar . bill gates in yumruklarıyla şuanki durumuna gelmek için çalıştıgını düşünsene ne kadar komik olurdu .arkadaşların arasında farklı olmak istiyorsan çok çalışarak hayatının hedefini belirlemelisin..kavga da bi kazanan olmaz .mecbur kalınan durumlar dışında aileni kendini sevdiklerini korumak icin vs.

Cloud, residente_calle, su ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  7. Pence

Pence Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Sebebim var oturduğum yer çok belalı :D

8. gencbarmen1

gencbarmen1 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    kardeşim herkesin oturduğu yerlerde mutlaka belalar vardır ama eğer sen bela ya bulaşmak istemezsen hiçbir bela gelipte seni bulmaz.sen şuanda kavga için spora başladıysan ilerde başına çok iş açılır, eğer spor yapıcaksan vücudunu şekle sokmak, sağlıklı yaşamak ve kendini korumak gibi nedenlerden dolayı spor yapmalısın.tavsiyem kick box gibi saldırı sporları yapacağına uzakdoğu sporları yapıp kendini savunmayı öğren. Ayrıca şu devirde kendini savunmayı bilsen bile bişey farketmiyor çünkü durup dururken sana bulaşacak birisinde mutlaka ya bıçak yada silah gibi aletler olacaktır.Bu yüzden kavga gibi şeylerden uzak durmanı tavsiye ediyorum(çok zorunlu kalmadıkça)

9. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    ewt sana bir kalaşnikof almanı tavsiye ederim sokak kavgasına kesin çözüm :D

moqqlass bunu beğendi.
  10. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    hahahaha aslında arkadaşa daha ufak bişiler lazım. yarı otomatik koltuk altı silahlardan yada desert eagle 0.5 .. kavga dövüş bunlar saçmalık gençlik hevesi ilerde güler geçersin :D

11. manhood

manhood Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    yok
    Yer:
    ankara
    bi atasözü :
    sana taş atana sen bi sniper mermisi at :D

moqqlass bunu beğendi.
  12. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    madem dövüşe meraklısın lisanslı olarak çalış salonda ailene drurumu anlat kavga etmek için gidiyorum dersen asla izin vermezler ilgim var o spora yapmak istiyorum dersen seni kırmayacaklarından eminim + kickbox vs spor dallarına başlayıncada sakın dövüşcüyüm diye millete bulaşma sen yumruk cıkarırsın o bıcak cıkartır sonra olan gençliğine ailene olur ;) boksa gittim ve bıraktım bb yapıyorum suan bi zamanlar cocuklugumuzun verdiği hevesle hep kavga ederdk gerci suanda cok büyük deilim 20 yasındayım ama yas büyüdükce insan olgunlasıyor..sana öğüt vermiş gibi olduk belki ya salla kim takar bunları diyorsun ama ileride buradaki bütün büyüklerine teşekkürü borç bileceksin..

13. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    Vg lede urasıyorson box yap en azından fazla performans harcamazsın hemde vucudun ıcın kas yapıcı bı spor olur. kodugunuda oturtursun sokakta kavga etmek demek ıyı yumruk atıp guclu olmak demek o da box saten.

14. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    ammada kavga dövüş meraklıssıınız sorunlar kavgayla hallolsa ben tüm sorunlarımı halletmiş olurdum... en iyisi boşverin kavgayı gürültüyü

Sayfayı Paylaş