kavga edemiyorum yardım :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve aslangur tarafından 22 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Yaş 17 özgüven versin diye salona yazıldık. Geldi özgüven gelmesinede, yine edemiyorum kavga. Karşımdaki biraz sert konuşunca biraz sert çıkınca direk geri basıyorum. Hiç cesaretim yok ne yapıcam yardım edin

2. bayx01

bayx01 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    13
    İnşallah Bir Ömür Böyle Olursun Kardeşim...Varsın HepBiradım Geride Kal Çünkü Başladığın Zaman Bırakamazsın Ve Herkeste Güç Denemesi Yapmak İstersin Acaba Bunuda Dövebilirmiyim..Döversin övgüler Alırsın İnsanlar Sana Sen Oldugun İçin Değil Korktukları İÇin Yaklaşırlar Yani Samimet Kalmaz Ortada...Sonra Birgün Bir Dayak Yersin İtibar Sıfır...Ekmeğine,Namusuna,Onuruna Gururuna Dokunur Birisi Ozaman İstesende Kendıne Hakım Olamazsın Aslan Olursun Parçalarsın Nerden Geldiğini Bilmediğin BirGüç Gelir Sana....Unutmadan Cezaevindekilerin BirLafı Vardı Dışarda 5dklık Erkeklik Yapacağım Diye İçeri Girip BirÖmür Avratlık Yapmanın Anlamı Yok....Dışarda Suç Makinası İçerde Çamaşır Makinası vs vs ( :

onur04, juglans, Tevfik Erzon ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. defance04

defance04 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    yapmana da gerek yok. 22 yaşındayım ne dayak attım ne dayak yedim. sorunlar kavga ederek değil konuşularak çözülür. ancak bikaç ince çizgi var hepimizin bildiği, o çizgileri aşanlar olursa ancak o noktada kaba kuvvete danış.

4. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul
    dostum kavgaya girmek kavga etmek neden bu kadar ilgi çekici anlamam ama öz güven eksikliği yaşıyorsan sağlam bir dayak yemen lazım dayak yemeden dayak atılmaz :)

yeşilfener bunu beğendi.
  5. Airoud

Airoud Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Eğer ciddi bir dayak yemediysen ciddi bir dayakta atamazsin. Cunku benim dahil herkesin cani kiymetlidir. Ama saglam bi dayak yedigin taktirde, gelecek icin en kotu bida dayak yerim oluyor :)

6. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    İşte abilerim sorun orda. O adam ince çizgiyi geçiyor ama çok pasif kalıyorum. Atlayıp dagitmam lazım o adamı ama yok abi arkadaşlar arasında çok ezik durumuna düşüyorum bu yüzden

7. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    @Aranel
    Forumun kaçıncı kuralıydı kavga istemek yada fikir istemek yasaktı :)

8. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Ben burda insan gibi derdimi açmışım, gelipte beyler taktik verin kavgaya gidiyom falan mı yazdım? Dertlestirmiyolarda arkadaş...

9. mericboss99

mericboss99 Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    43
    Aynı seyleri bende yasadim 4 5 yil once.Sana verebilecegim eniyi tavsiye dovus sporuna git yumruk atmaya yemeye alis buyuk ihtimalle birine hic sert bir humruk atmadin ve bu yuzden yumruk atamassin dayak yermissin gibi geliyor sana. Bunu ustunden atmanin yolu kavga etmek belali tiplere bulasma zaten yuzde doksan kavga olmadan itismeyle is biter git de adama adam gibi konus konusmassam nolacak filan diye bi atar yaparsa senin a0ina koyarim adam ol lan az da olmazsam nolur fikan derse it olum git belani bulma de o bagirdikca sende bagir ittir vs. Buyuk ihtinalle uzamaz uzarsada çak yumrugu çeneye korkma

10. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Sağol kardeşim sorun tam da bu işte. Ciddi bişey yaşasam belki olabilirde...

11. McCurry

McCurry Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Ezik olmamak istiyosan gerektiğinde sert olman, sesinin tonuna ve kelimelerine dikkat etmen lazım.
    Bir de dayak yemeyi dene,dövemeyecek olsan bile altta kalma çünkü en fazla dayak yersin,bir daha gelip sana sataşmaz

12. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Aynen sanırım en yakın arkadaşta olsa bu kadar sulu ve içli dışlı olmamam gerekiyo. Var mı başka tavsiyesi olan çok kafama takıldı bu konu :(

13. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ben ediyorumda 2. yumrukta ağlamaya başlıyorum yani haline şükret

14. WhoSGoingTOSaveWORLD

WhoSGoingTOSaveWORLD Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Kavga zaten tavsiye edilmiyor fakat bazen onur gurur meselesi devreye giriyor.İşte bu anda kavga kaçınılmazsa aklına başına gelen en kötü şeyleri,sana yapılan büyük haksızlıkları getir ve karşı tarafdan fazla bağırmaya çalış devamı gelir zaten gerçekten moda girersen.

15. camouflage

camouflage Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim aynı durum bende vardı. Sonra dövüş sporlarıyla ilgilendim özgüven tavan oldu. Ama hiç kavga etmedim. İyi dövüştüğünü bilmek yeter.

16. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Abi kendime o kadar çok kufrediyorumki... ya adam bana saydiriyo küfürleri cesaret edipte ağzını burnunu dagitamiyorum ya

17. camouflage

camouflage Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim adam sana saldırmadığı müddetçe veya çok ağır konuşmadığı müddetçe sakinliğini koru. Mesela benim hoşlanıpta açılamadığım bir kız var. Yanındaki erkekleri yamultmak istiyorum ama bunu yaparsam küçük düşen ben olcam. O yüzden sakinliğimi koruyorum. Sende korumalısın çok ağır konuşmadıkları sürece veya sana saldırmadıkları sürece.

18. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    Peki abicim teşekkür ederim. Tavsiyelere açığım...

19. wampirao

wampirao Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim ben 34 yaşındayım. Güzel dayaklarda yedim. En önemli konu tartışma ortamına girmemen. Baktın küfürler havada uçuşuya ozaman kural bir, adama bir metreden fazla yaklaşma kafayı yersin. İki, bak içine dert oluyo işte saydırdığında göm. Dayak yiyincede içine dert olucak ama atarsan öz güvenin gelcek. Unutma hayatta önemli olan o noktaya gelmemek.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aslangur bunu beğendi.
  20. juglans

juglans Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Karsindaki kisi senin bilincaltinda korkuyu ve caydiriciligini islemisse buna yonelik calisma yapman gerekiyor. Sen bu kodlamayi dolayli yoldan yoketmeyi yani spor salonuna giderek silmeye calismissin. Tabiki guclu olan kazanir diye dusunuyoruz ama o adrenalinle kavga aninda kolunu bacagini rasgele savurman o kiside hic kavga etmesigin izlenimi verip daha fazla uzerine gelebilir. O kisi uzerinde oterite kurmusa benziyor eger oteriteye bas kaldirirsan bu sefer o afallar ve kendisi cekinmeye baslar. Bazen liseli gencleri gozlemliyorum Mesela cocuk kisa ve siska ama uzun boylu kalipli cocuklari ziplayarak tokatliyor, karsilik bile veremiyorlar neden? :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş