Kavga öncesi dayak yeme korkusu

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve talha351 tarafından 21 Kasım 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. talha351

talha351 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meraba arkadaşlar benim yaşım 17 meslek lisesinde okuyorum çok kötü bir okul arkadaşlık vs. kavgalı bir ortam zaten kaça kaça 1 sene kaldım lise 3 olmam gerekirken lise 2 yim önceden olmayan bi şüphe başladı bende ve sınıfta gerçekten canımı sıkan biri var kavga öncesi heyecanlanıyorum kalbim küt küt atıyor sanki dövemiyecek gibi hissediyorum ama kavga başlasa eminim dövebilirim boyu benden kısa ama kilolu biri çok dediğim gibi önceden olmayan bi cesaretsizlik başladı bende bunu nasıl yenebilirim yardım bekliyorum sizden

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:42 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:33 ----------

up up up yardım edecek yok mu

2. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    testesteronunu arttiracak seyler yap :) nasil oldugunu arastir forumda var :)

3. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    kavgaları aptallar başlatır akıllılar bitrir, Bu sana bir avantaj o sinirlenirken sen sakin kalacaksın unutma düşünürsen ayakta kalırsın ;)

4. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Daha önce bende derdimi anlatmıştım.Karşıdaki kişi çok rahat devirebilceğin biri olsa dahi vücudunu ayrı bi his kaplıyo .Vücudun daha hızlı çalışıyo içinde fırtınalar kopuyo resmen.Her ne kadar sakin olucam desende bedenin söz dinlemiyo tüm bunları yapan vücuda pompalanan adrenalin. :)

5. talha351

talha351 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yandımali dostum elim ayağım kavga sırası kitlenirse napıcam bu olaydan korkuyorum saldıramazsam diye

6. Sheitan

Sheitan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    her ne olursa olsun sakin ol ve düşün en kötü ihtimal ölürsün

7. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    Şimdi kavga önerisi vermiş gibi olmıyim kavga en son çaredir ama şunda hepimiz hemfikiriz ki bazı zamanlar varki kavga etmek kaçınılmaz bi durum.Böyle bi durumda eğer karşıdaki dövüş sporlarıyla uğraşmıyosa derin bi nefes al ve rahatla çünkü muhtemelen oda senle aynı durumdadır:).Kendi vücudunu senden başkası bilemez onu rahatlatmanın yolunuda sadece sen bilirsin bende işe yarayan sende yaramaz:)

Bu arada sheitan o nasıl bi rahatlatma şekli en kötü ihtimal ölürsün :D:D

8. avengeren

avengeren Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    53
    En fazla bir yumruk yersin ve camdan olmadığını anlayınca sen de vurmaya başlarsın. Önemli olan dayak yemek değil korkmamaktır.

9. ozan119

ozan119 Yeni Üye

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    0
    abi bunun çözümü yürekli olmak korksanda dalmak böyle böyle kavga ede ede aslan parçası oluyosun bende boksta aynı şeyi yaşadım ama ben dışarda değil boksta yaşadım dışarısıda aynı hiçbir fark yok gerçi

10. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

Forum Kuralları Madde-24'e aykırı başlık!

Alıntı:
    24- Kavga önerisi istemeyin, öneride bulunmayın! Kavga etmek,dövüşmek,tehdit etmek,tabanca,silah,bıçak vb konuları içeren , bu konularda tavsiye isteyen, tasviye veren, özendiren mesaj ve konuların paylaşılması yasaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş