Kava Kava Nedir?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cruciatus tarafından 22 Kasım 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar kava kava dedikleri nedir kullanan var mı varsa nasıl bir etki aldılar, kullananlar nasıl kullandılar. Ayrıca ben sakinleştirici ve strese baglı uyku problemini cozmek amacıyla kendı supplement kullanımıma destek olarak yatmadan once 1 er tablet seklınde alsam nasıl bir etki gozelnir.Saygilar...

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    burası da bu soruyu sormanın tam yerı... baslık ve bolum nekadar uyumlu degil mi ?

3. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kava kava supplement değil mi? nereye gidip sorabilirim...

msj hsd tarafından düzeltildi(lütfen yazdıklarımızda daha dikkatli olalım)

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    sen galiba ne yaptıgının farkında diilsin bu mesaj ilk basta ''kendi vucut resimlerin'' bolumundeydi tasımadım gor die ama arkadaslardan biri tasımıs

5. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    mademki kava kava supplament (ki bunun supplament olduğunu bilmen şaşırtıcı) o zaman neden supplamentler başlığına değilde kendi vücut resimlerimiz başlığına yazdığını merak konusu

6. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93

dostum bu ürün bir yatıştırıcı sakinleştiricidir türkiyede bildiğim kadarıyla solgarın ürün yelpazesinde mevcut ama çaşitleri çok twinlab,sundown vs vs ama en kolay yol solgar çünkü diğer seçenekler tr de yok kullanımı konusuna gelince bu üründen ürüne farklılık gösterir kimi ürün 450 mg kimiside 350 mg şeklinde üretilmiş ama zannedersem yatmadan evvel 1 tane alman seni rahatlatacaktır ve sakinleştirici olduğu içinde uyku verecektir ve gevşeyen kasların sıkılaşmasına yardımcı olur deniliyor alkol içermiyen bir ürün dinlendirici bir etkiye sahip 100 veya 120 mg olan ürünlerde ise 3x1 alınmalı ve en az 3 ay sürekli kullanılmalı deniliyor yoksa kalıcı bir tedavi ve etki söz konusu değil ve önemli bir husus kesinlikle bu ürün kullanılırken ALKOL VE BAŞKA BİR ANTİ DEPRESAN KULLANILMAMALI BAK BUNU CİDDİYE AL DİYE BÜYÜK YAZDIM KULLANMA SAKIN OKEYMİ ve kava kava nadir bulunan bir ürün heryerde bulamazsınız deniliyor geçmiş olsun

7. cruciatus

cruciatus Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar ben bu konuyu supplementler konu baslıgı altına acmıstım (en azından oyle sanıyordum) eger bırısı oraya tasımadıysa ve ben farkında olmadan farklı bır yere actıysam ki oyle bir yanlışlık yaptıgımı dusunmuyorum ozur dilerim...

8. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    yardımcı olabildiysek ne mutlu bizde teşekkür ederiz :?

9. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Doga Firmasının Phyto Calm isimli bir urunu var, teskin edici ozelligi mevcut, lavanta çiçeği, oğulotu, gül çiçeği, alıç çiçeği, nane,karabaşotu iceriyor. Ayrıca uykusuzluk icin ıhlamur u siddetle tavsiye ederim ama poset cay formunu degil, yaprak ve ciceginin karısımını aktarlardan alıp demlikte demliyorsun, aksam yatmadan 1-2 saat once icince cok temiz bir uyku cekiyorsun. (Doga nın urunlerini www.doga.com adresinden inceleyebilirsin) Kava kava ya cavap olmasada umarım faydalı bir alternatif olmustur.,

Saglıklı Gunler...

Sayfayı Paylaş