Kauss Supplement Günlüğü

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve Kauss tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    M stak gibi gh ve testesteron ürünlerinin 2 kutu bitirilmesi taraftarıyım etkiyi alabilmek için. Bende alırken 2 kutu aldım mesala bulletproofu

Gh max ile mega fortun çok da bi farkı yok gibi. Bence karıştırma off günleri falan. Gh max kendi başına yeterli olacaktır sana

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    O zaman bir tane daha m stak sipariş vereceğim. Alırken unuttum şimdi aklıma geldi.

Bu arada elimde weider mega forte var şuan 20 tüp. Off günler için gh max mı alsam diye düşünüyordum ki zaten 2. kutu m-stak ın yanına 2. bir mega forte gerekecek yada alternatif bir şey alacağım bakalım :)

Bu arada supplementler bugun kargoya verilmiş. Akşam bilgim oldu

3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ve arkadaşlar elime tüm ürünler ulaştı. Kombinasyona başladığımda 1 adet daha m-stak siparişi vereceğim. Daha önce kullanacağım ürünleri yazmıştım alttaki resimde oradan bir görüntü

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet arkadaşlar yarın antrenman programım değişiyor. Bugun bilerek omuz - sırt çalıştım.

MP assault ve olimp l-carnitine i spordan önce kullandım. İlk defa böyle bir kullanım yaptım. Daha önce okuduğum yerlerde l-carnitine'i spor öncesi içince NO seviyesini arttırdığını okumuştum. Deneyeyim dedim. Spora yürüyene kadar cidden assaulttan hissetmediğim etkiyi hissettim diyebilirim. Önce kulaklarım sonra kaşım ve sonra vücudumun belli yerlerinde iğne batırıyorlarmış gibi hissettim. Ve cidden hoşuma gitti. Antrenmanda standart ağırlıklarımla çalıştım.

Spor sonrası hemen gaspari bcaa attım ağzıma. Şimdi eve geldim ve Bsn true mass - nitro tech ve vpx glutamine içiyorum.

M-staklı kombinasyon başlayana kadar böyle devam edeceğim.

5. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Antreman sonrası whey ve gainerı(3 ölçek - 1 porsiyon) aynı anda mı içiyorsun Kauss?

6. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Gainerı 1 ile 1.5 ölçek arası kullanıyorum. Amacım normal bir gainer gibi kullanmak değil karbo için alıyorum diyebilirim acil olarak. Aslında vitargo alacaktım ama true massı aldım :)

dungean bunu beğendi.
  7. dungean

dungean Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Ben de bu aralar True Mass (ikinci kutu) kullanıyorum da. Kullanım konusunda bazı tereddütlerim var, o yüzden sordum. Teşekkürler cevap için. :)

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Dün fırsat bulup yazamadım. Dün de assault e olim l-carnitine kullandım. Antrenman öncesi cidden salona gidene kadar terlemeye başlıyorum. Ve spora girmeden önce de gaspari bcaa aldım. Keşke ürünü ilk baştan beri böyle kullansaydım diyorum.

Antrenmanın hemen sonrası gaspari bcaa kullandım. Antrenmandan 30 dk sonrada nitrotech- true mass- vpx glutamine kullandım. Akşam yatmadan önce dymatize casein ve yine vpx glutamine kullandım.

Hala kas ağrılarım var.

9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bu reconu kullandığımdan beri dişlerim arasından sanki şeker geliyor gibi oluyor sende de oluyor mu?

10. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    RaJeV valla bende öyle bir sorun hiç olmadı.

Bu arada arkadaşlar programım değişti fakat 2 hafta spora ara vermem gerekecek. Bazı sebeplerden dolayı haftaya perşembe kombinasyonuma başlayacağım. Onun dışında fırsat buldukça gidebileceğim. Bir de bir şey daha beklediğimden daha başlayamadım bir türlü yeni kombinasyona

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün omuz sırt idmanım vardı. Antrenmandan 30 dk önce mp assault 15 dk olimp l-carnitine 5 dk önce gaspari bcaa.

Assault'da 2.5 ölçeğe kadar çıktım. Valla assault'u bir daha kullanmam ve almam. 2.5 ölçekte ve l-carnitine etkisiyle biraz etki hissediyorsam o ürün başarısızdır. Ayrıca antrenman sonuna doğru midemden azıma doğru mp assaultun tadı geldi.

12. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    2.5 ölçek falan kullanma boşver dursun kenarda yazık böbreklere

13. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Sanırım ağustosun ortasından beri ilk defa NO ürünü olmadan bir antrenman gerçekleştirdim. Ve cidden antrenmanda bir boşluk hissettim. Bu NO'nun yokluğundan mıdır yoksa bugün ki antrenman isteksizliğimden mi kaynaklanıyor bilemiyorum. Kilolarda hiç sorun yaşamadım ama antrenman hemen bitse de gitsem tavrındaydım.

Antrenmandan 15 dk önce olimp l-carnitine, 5 dk önce gaspari bcaa antrenman sonrası gaspari bcaa, 30 dk sonra nitro-tech true mass ve vpx glutamine shake.

Yarın karşı da ki eve geçeceğim için antrenman yapamayacağım hem off günüm olmuş olacak. Perşembe tekrar bu yakaya dönüyorum salona gidersem cardio ve mide çalışmayı düşünüyorum.

Ve cuma günü esas kombinasyonuma başlayacağım

14. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün çok yorucu bir gün geçirdim. Oradan oraya koşturmayla doluydu. Daha önce yazdığım gibi cardio ve karın çalışırım demiştim. Aynen karın ve cardio egzersizi yaptım.

Tek kullandığım olimp l-carnitine ve gaspari bcaa oldu. Açıkcası bu idmanda da bir eksiklik hissettim. NO ürünü eksikliğinden midir hala çözemedim.

Yarın ise daha önceden yazdığım kombineye anca başlayabiliyorum.

15. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    gasparı bcaa 6000 tabletmı kullanıyorsun kauss ?

16. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    evet elimde mevcut olan bir bcaa. Bitmesi için onu kullanıyorum. Genelde toz bcaa kullanıyorum. Ama bu üründe gayet başarılı bana kalırsa

17. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Kas gruplarını çalıştıktan sonra kaç içinde recovery tamamlanıyor sende?

Mesela sırt çalıştıktan kaç gün sonra sırt çalışabileceğini düşünüyorsun yada triceps ve biceps?

18. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet arkadaşlar yeni uyandım. Ve Musclemeds Carnivor ile Mp glutamine shake i içtim. Ardından bir 15 dk sonra da Animal m-stak tabletleri mideye indirdim. Şimdi ilk öğünümü yiyeceğim. Ardından animal pak ı içeceğim

RaJeV haftanın 2 günü karşı da ki evde kalıyorum. Yani ben sana şöyle izah edeyim çarşamba salona kayıtlı olduğum tarafa geçiyorum. Genelde yorgun oluyorum onun için gittiğimde cardio ve mide çalışıyorum. Perşembe göğüs biceps çalışıyorum. Bir daha denk gelmesi pazar gününü buluyor. Omuzda ise bu süre genelde bir daha ki hafta perşembeyi buluyor. Yani ağrılarım geçmiş oluyor uzun bir süre.

Bu durum olmasa bile şuana dek maximum 3. gün içerisinde geçiyor ki genelde 2 gündür

Son düzenleme: 16 Kasım 2012
  19. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Saat 4.30 gibi antrenmana gitmeyi düşünüyorum.

Şimdiye kadar kafamda ki şekilde supplementleri ve beslenmemi sürdürebildim.

Carnivor bilindiği üzere beef protein. Bazı yorumlarda tadının bayıcı olduğu söyleniyordu. Bugün ilk defa kullandım ilerde fikrim değişir mi bilmiyorum ama şimdiki tad konusunda şunu söyleyebilirim;

Koyu çikolata tadı var gibi. Misal bugün ki kullandığım MP combat'ta çikolatalı ama o ilk içimden sonra ağızda sütlü çikolata tadı bırakıyor gibi. Tabi bu ürünleri su ile aldığımı da belirteyim.

Mstak ve Pak'ta ki haplar bıkkınlık getirdi diyebilirim.

Şuana kadar m-stak, pak, carnivor, combat, mp glutamine i kullandım. Bir de piskolojik olabilir ama m-stakı aldıktan 15-20 dk sonra kasık ve genital bölgede sanki sıcaklık arttıyor gibi hissettim. Ve bu süre öyle hemen de geçmedi. Yani piskolojik desem bile bildiğiniz sıcaklığı hissedebiliyordum. Bakalım bugün ki idmanım ve supplementler ne getirecek.

Bu arada ilk öğünüm kuru meyvelerle hazırladığım müsli oldu. İkinci kahvaltım 6 yumurta beyazı 2 tam yumurta. Ara öğün olarak 1 adet büyük elma öğle yemeği olarakta ızgara tavuk

Son düzenleme: 16 Kasım 2012
  20. voltaj

voltaj Üye

Beğenileri:
    258
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    ben m-stak kullandığımda hiçbir etki görememiştim. bu sıcaklık artışından başka bir etki aldın mı m-stack dan ? meraktan soruyorum

Sayfayı Paylaş