Kauss Supplement Günlüğü

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve Kauss tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet arkadaşlar bugün off günümdü. Yani Cuma gününden bahsediyorum. Cumartesi spora gideceğim fakat sabahlamış bulunuyorum. Şimdi yatıp öğleden sonra saat kurup spora gitmeyi düşünüyorum.

Bu mesajı atmamın sebebi bir şey fark etmem. Vücudum git gide kuruyor. Sırt ve omuz bölgelerini bir kenara koyuyorum. Fakat tricepsler - karın packleri ve göğüs kısmı ciddi anlamda kurumaya başladı. Sanki bulk döneminde değilimde definasyon dönemindeyim gibi.

Kilom şu 81 ile 82.5 arasında git gellerde. Konu başında sakatlıklar yüzüne 79 a kadar gerilediğini söylemiştim. Normal kilom 84 dü. Fakat şuan o zamankinden daha iyi ve kaliteli kas kütlesiyle gözüküyorum.

Ayrıca bacaklarım diğer bölgeler gibi kurumaya başladı. Hatları ortaya çıkıyor ve kütle kazanımım var. Daha önce ki posttumda da dediğim gibi kaslarımı sanki çekiyorlar - geriyorlar gibi. Özellikle sırt bölgem. Bir de Perşembe günü yaptığım göğüs idmanımdan sonra kombinasyonum için şunu söyleyebilirim. Kas ağrılarım yada halsizliğim olmuyor. Üstte dediğim gibi sadece kaslarım geriliyormuş gibi hissediyorum.

Eğer bugün antrenmana gidebilirsem omuz - sırt ve calf egzersizlerimin olması gerekiyor

moothy bunu beğendi.
  2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaslar son 2 gun cardio yaptim. Elimde mevcut olimp l-carnitine vardi onlari kullandim. Bu urun hakkinda artik yorum yapmiyorum.

Bugun ise elime bekledigim urunler gecti. Weider liq. Mega forte ile carnivor kargodan geldi. Carnivor kargo sirketi yuzune git gel oldu ve urunu 2. Kez kargoladilar. Dun gece hic uyuyamadim onun icin bir an once eve gidip uyumak istiyorum. Sali gunu de cardio ve karin calisacagim. Carsamba - persembe salonda agirlik calismami yapacagin. Cuma gunu de bayram icin memlekete gidecegim. Memlekette 1 hafta da olsa salona yazilacagim ve orada biraktigim mevcut supplemetleri kullanacagim. Gaspari size on max - mp creatine - mp glutamine - mp recon - ultimate cla. Donuste ise bu supplementleri yanimda getirecegim.

Ve bayramdan sonra m-stakli kombineye baslayacagim. Suan tam olarak hangi urunu kullanacagimin listesini ve zamanlamasini yapmadim. Eger firsat olursa bu aksam planlamayi yapip buradan bildirecegim

moothy bunu beğendi.
  3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    İmkanın olunca universal torrent deneyebilirsin. Yurt dışı bazlı ve ağır olduğu için getirtiremedim ama senin imkanın var güzel bir ürün.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bu torrent'i bir iki arkadaş daha önerdi. Bir ara getirtmeyi düşünüyordum fakat hiç fırsat olmadı. Listeme alıyorum :)

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ever arkadaşlar bayram sonunda ki kombinem tamamen şekillenmiş bulunuyor.

Sabah uyandığımda Universal animal m-stak
    Ardından Musclemeds carnivor ile Musclepharm glutamine shake
    Ardından 15-20 dk sonra ayıldıktan sonra yani 1. kahaltımı yapacağım.
    1 ve 2. kahvaltı arasında Universal Animal Pak ve eklem destek ürününden 3 tablet indireceğim. Normal porsiyon 6 diyor ama ben günde onu 3 er 3 er kullanıyorum yani 2 ye bölüyorum.

Ara öğün olarak Musclepharm Combat shake.

Antrenmandan 30 dk önce Muscletech Neurocore
    Antrenmandan 15 dk önce Weider mega fortenin yarısı

Antrenman sırasında Gaspari SizeOn

Antrenman sonrası hemen Musclepharm recon
    Antrenmandan 30-45 dk sonra Muscletech Nitro tech - Bsn True mass- Musclepharm glutamine'li shake.

Gece yatmadan 30 dk önce filan mega fortenin diğer yarısı
    Gece yatmadan hemen önce de dymatize casein ve musclepharm glutamine'li shake

Kullanım şekli olarak böyle düşündüm. Bu arada antrenmanlarımı 19.00 civarı yapıyorum. Eğer daha erken gidersem gün içerisinde Musclepharm combat'ı 2 kere kullanacağım.

Tabi bu şuan ki supplementlerin kullanım şekli. Günde 6-7 öğün arası yemek yiyorum.

Bcaa olarak elimde; Gaspari bcaa - MT amino fx - MP bcaa vardı fakat recon ve mega forte kullanacağım için bu ürünleri kullanmamaya karar verdim.

Elimde glutamine olarakta VPX glutamine - Musclepharm glutamine - Gaspari glutamine vardı. Tercihimi musclepharm'dan kullandım. Eğer ürün biterse ki ihtimal var gibi gözüküyor gaspari'yi açacağım.

Creatine olarakta elimde Musclepharm creatine ve Gaspari sizeon vardı. İkisinde de yükleme olayı yoktu ama antrenman sırası kullanımı için sizeon'u tercih ettim.

Bayramdan hemen sonra elime animal pak - musclepharm combat - dymatize casein geçecek. Memlekete gittiğim için siparişi şimdiden vermedim ama ayırttım demek daha doğru olur. Bunların yanında MP'nin shaker'ını da sipariş vermiş bulunuyorum. Eee bu kadar ürününü kullanıyoruz :D

RaJeV ve moothy bunu beğendi.
  6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Forumda hiç resmin var mı?

Yağlanma sorunun yok sanırım? Çok fazla yiyorsun günde 250grama yakın protein alıyorsun sanırım.

Bu kadar supplementi kullanma zamanı bile insana sıkıntı yaratır. Kolay gelsin :D

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bilerek foruma resim atmıyorum :)

Yağlanma durumum şöyle diyeyim eğer yağlı yiyecekleri abartırsam yağlanmaya başlıyorum. Ki normal bu. Biraz saçma bir cümle oldu :) Misal şuan biraz yağlanma mevcut ama abartılacak bir şey değil. Bazı packler ve obliklerde görünüyor. İyi bir cardio ve karın egzersizleriyle giderilecek şeyler ki bulk da olduğum için sorun etmiyorum. Şu bayram faslı benim için önemli diyebilirim. Diyeti bozmazsam sıkıntı olmaz :)

Valla günlük ne kadar protein aldığımı tutmadım. Alabildiğim kadar almaya çalışıyorum ama. Tek kötü yanım doymama huyum. Bu kadar sık ve fazla öğün yesem bile bazen gerektiğinden fazla yemek yediğimi fark ediyorum.

Zamanlama konusunda ise haklısın, bunaltıcı bir şey. Ama bu kadar supplementi topladığım için buna sadık kalacağım, max etkiyi görmek istiyorum :D

mehmetanil bunu beğendi.
  8. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bu assaultun yarım ölçeğinde mi 5g creatine var yoksa 1 tam ölçekte mi?

9. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    bb.com un sitesinde Serving Size23G(1/2Scoop) dediğine göre yarım ölçek sanırım. Çünkü içeriği buna göre veriyorlar diye biliyorum

Bu arada arkadaşlar pazartesi günü bir aksilik çıkmazsa tahlil yaptırmaya gideceğim

khephnes bunu beğendi.
  10. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün yoldan geldiğim için antrenmana gidemedim. Ama açık havada 4 km'lik bir koşu yaptım. Burada multipower'ın likit carnitine'i bırakmıştım. ( Daha doğrusu farkında bile değilim ) 1 tüp içtim ve öyle cardio yaptım. Açıkcası olim'in l-carnitinden sonra pasif geldi.

11. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123

Genelde hangi tahlilleri istiyorsun?
    ALT/AST
    Kreatinin-Üre
    Testesteron
    Kolesterol

Başka özellikle baktırdığın var mı?

12. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Valla RaJeV hatırlamıyorum tahlil kağıdını bulursam bakarım. Testo dışında hepsini yaptırdım diye hatırlıyorum. Değerleri yüksek olanları da önce ki sayfalarda paylaştıydım

13. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugun kan ve idrar verdim. Ogleden sonra sonuclar cikar ama testoyu olcmesini soylemeyi unuttum. Sonuclar cikinca eski degerlerle yeni degerleri buraya yazacagim

14. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kolesterol 243 normali 0-199
    Trigliserid 214 normali 0-149
    AST 46 normali 5-34
    Laktik Dehidrogenez ( LDH) 284 normali 125-243
    Kreatinin Kinaz (CK) 2820 normali 30-200
    Total Bilirubin 2.1 normali 0.2-1.2
    Kalsiyum 10.3 normali 8.4-10.2
    CRP (Türbidimetrik) 1 normali 0.05

Bu agustos ayinda ki tahlil sonuclarimda yuksek cikanlar. Bugun yaptirdigim test sonuclarinda ise ciddi dusus var. Sadece 2 deger yuksek cikti. O da agustos ayinda yaptirdigim testteki oranlardan da az. Yani iyi bir goruntu var diyebiliriz

Kolesterol 224 normali 0-199 agustos ayinda 243 du
    Total bilirubin 1.36 normali 0.2-1.2 agustos ayinda 2.1

themertyildiz bunu beğendi.
  15. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün yabancı bir arkadaşımla konuştum supplementler konusunda. Muscletech neurocore'u da kullandığımı söyleyince

AlphaTest ve Myobuild'i de eklememi söyledi. Sonrasında ise kendi tasarladığım kombinasyonu söyleyince bu 3 ürünü bir ara denememi söyledi. Açıkcası Myobuild merak ettiğim bir ürün. Bir kaç arkadaş daha övdü fakat alphatest'i bilmiyorum. Aslında bu 3'lü denenebilir fakat neurocore u denediğim için aynı ürünü tekrar kullanmak yerine farklı bir ürün kullanmak cazip geliyor. Hayırlısıyla şu kombinem bitsin yenisini tasarlamaya başlayacağım

16. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet arkadaslar neredeyse 1 haftadir antrenman yapamiyorum. Suan memleketteyim burada spora devam etme dusuncem vardi fakat cuma gununden beri hastahane de bulunmaktayim. ( ailevi saglik nedenleri dolayisiyla ). Bugun ise hastahaneden kurtuluyoruz. Onun icin aksam direk spora gidiyorum. Daha once de dedigim gibi burada ki supplementleri kullacagim.

Gaspari superpump max - mp bcaa - mp recon - ultimate cla ve mp creatine var ama creatine i kullanmayabilirim.

Beslenme duzenim ise hastahende oldugum icin cok kotulesti. Tamamen fast food yemek zorunda kaldim. Ama bugunden itibaren tekrar diyete donuyorum

themertyildiz, moothy ve khephnes bunu beğendi.
  17. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet arkadaşlar dün göğüs ve biceps çalıştım. Açıkcası antrenmana girerken hiç kafam yerinde değildi. İsteksizlik ve yorgunluk vardı. Antrenmandan önce gaspari superpump max'ı kullandım. Odaklanma da pek etkisini gördüm diyemem, ama antrenmanı çıkarmama yardımcı oldu. Daha önce de dediğim gibi pump etkisi göremedim. Bu ürün cidden hayel kırıklığı yarattı bende. Gaspari ürünlerini beğenerek kullanan birisiyimdir. Eski superpump nerde bu nerde diyor insan. Bir de sonuna '' max '' ekini eklemişler :)

Her neyse antrenmandan hemen sonra MP recon içtim. 30 dakika sonra da glutamine ve gece yatarken glutamine ve ultimate cla attım ağzıma.

Şuan kas ağrısı filan yok. Sporda ağırlık olarakta kendimi çok zorlayacak ağırlıklar altına girmedim. Kendimi açıkcası fiziken ve ruhen hiç hazır hissetmediğimden.

18. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Herkese iyi bayramlar arkadaşlar,

Dün antrenman sonrası yazmama fırsatım olmamıştı. Dün superpump max 2.5 ölçek kullandım. Hafif bir kalp ritminde hızlanma oldu sonra geçti. Ama antrenman boyunca gayet rahattım. Neurocore'da ki ağırlıklarla aynı çalışıyorum. Dün ki gibi kullandım supplementleri tekrar yazmıyorum.

Beslenmeye gelince;

Sabah ilk öğün olarak 7 yumurta beyazı 2 tam yumurta, yeşillik
    İkinci öğün olarak 200 gr light ton balığı
    Ara öğün olarak 1 avuç ceviz
    11.30 gibi 300 gr kuru meyvelerle yulaf
    Öğle yemeği olarak 350 gr yağsız bonfile
    Ara öğün olarak 1 adet muz
    Antrenman sonrası sotelenmiş tavuk ve pilav
    Ara öğün olarak 1 adet nar
    Akşam yemeği olarakta mevsim balığı ve yeşillikler

5.5 litre su tüketimim oldu

19. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet arkadaşlar dün İstanbul'a geri döndüm. Memleketten gereken supplementleri de yanıma aldım. Yarın karşıda ki eve geçiyorum ve salonumda orada. Yarında sipariş ettiğim kombinasyonu tamamlayıcı supplementler kargoya verilecek. Cumartesi filan elimde olur ürünler diye düşünüyorum.

Bu süre zarfında bayram olayı pek iyi geçmedi benim için 2.5-3 kg civarı çok hızlı bir kilo alımım oldu ki bunun kas olma imkanı olmadığından yağdır :(
    Başımıza bir de bu iş çıktı diyorum

themertyildiz ve Dexter_Morgan bunu beğendi.
  20. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Günlüğü eğer takip eden arkadaşlar varsa onlara bir sorum olacak,

Bu weider mega fortenin yarısını akşam yatmadan önce kullanacağım fakat off günlerde de sizce yarım tüp kullanmalı mıyım ? Yoksa 1 adet gh max alıp sadece off günlerde gh max ı mı kullansam ?

Birde m-stak 1 kutu almıştım. Bazı kullananlara baktım 2 kutu ile kombinasyonu tamamlıyorlar 1 hafta ara vererek. 2. kutu hakkında düşünceniz nelerdir ?

Sayfayı Paylaş