Kauss Supplement Günlüğü

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve Kauss tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Benim yağ oranım düşük açıkcası damarda pek birşey farketmedim, ama pump varmı evet var :) Garip olan neurucorenin içinde l-arginin yok ona rağmen güzel pump veriyor. 2. kullanımımda ağırlık artışı sağladım 5 kilo kadar. İlk kullanımda olmadı bu çünkü.

Son olarak idmana başlamadan önce ellerin az titriyor beta alaninden olabilir diye düşünüyorum. L arginin bulabilirsem onla kombine etmek lazım. :)

2. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Şu reconu bende alıp bi denemek istiyorum kullanan herkes memnun kaldı çevremde :)

themertyildiz bunu beğendi.
  3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Benim ki de elime ulaştı haftaya başlamayı düşünüyorum. Bakalım bende neler olacak Caner23 :)
    RaJeV tadı kötü ama etkisi cidden iyi bir ürün.

Pazar günü istanbula döndüm. Yarın Anadolu da ki eve geçeceğim ve orada ki salonumda devam edeceğim. Sağ omzumda ara ara ağrı hala devam ediyordu biraz daha dinlendirmiş oldum bu 4 gün zarfında.

İlk mesajımda yazdığım ürünler memlekette kaldı onlarda hafta sonu tekrar elime ulaşacak.
    Haftaya kadar kullanacağım ürünler,

Muscletech Amino Fx
    Muscletech Nitro Tech
    Musclepharm Assault
    VPX Glutamine
    Gaspari Bcaa 6000

3-4 gün bunları kullanacağım sonra superpump max dışında yine aynı kombinasyona döneceğim :)

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Evet arkadaşlar biraz ara vermek zorunda kaldıydım günlüğe.

Bugün spordan önce ilk defa MP assault kullandım. Muscletech'in ürünü elimde assaultla dönüşümlü kullanacağım. Assault size on max dan daha yararlı çıktı diyebilirim. Daha doğrusu ilk gözlem bu. Size on da alamadığım karıncalanmayı hissettim. Pump etkisi fena değildi şu kadar kilo arttırdım demek yanlış olur. İlerleyen günlerde daha iyi sonuçları paylaşabilirim.

Antrenmandan önce Muscletech amino fx kullandım. Bu ürün cidden iyi terletiyor. Daha doğrusu ben set aralarında dinlenmeyi az tutan biriyimdir. 40 dk da göğüs ve biceps antrenmanımı bitirdim. T-shirtüm sırıl sıklam oldu.

Spor sonrası ise gaspari bcaa ve VPX glutamine kullandım. Açıkcası daha önce vpx glutaminden memnun kalmadıydım ama elimde ki bitsin diye kullanıyorum.

Omuz ile triceps arasında ki sakatlığım yine kendini hissettirdi. Tam olarak geçmediği için zorlamadım kendimi.
    Yine de verimli bir antrenman çıkardığıma inanıyorum. Biceps sırasında 2.5 - 2.5 peş peşe plaka arttırırken gözüme yanımda 5 kg luk d. ile çalışan birinin bakışlarına şahit oldum. En sonunda arttırmayı bıraktım. Sanki küfür edermiş gibi hissettim :)

Bugün ki beslenmem fena değildi diye düşünüyorum.
    Sabah kahvaltısında yaban mersinli, kuru üzümlü müslü yedim
    1 saat sonra da kepek ekmeğine yarım yağlı peynirli sandaviç.
    Öğle yemeğine kadar ara öğün yiyemedim. Koşturmalı bir gün geçirdim.
    Öğle yemeğinde ise tavuk ızgara yedim.
    Ondan sonra ki ara öğünüm muz oldu.
    Anrenmandan 2 saat önce et sote ve pilav yedim.
    Şimdi de balık yiyeceğim.

Bu arada söylemeyi unuttum. Antrenman sonrasında Nitro tech ve Mass tech karışımını mideye indirdim :)

5. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Dün omuz ve kanat idmanım vardı. Omuz idmanım çok iyi geçti. Kilo arttırımı bunda da gerçekleşti. Assaultun etkisine bağlamaya başladım diyebilirim. Yorgunluk hissi hiç vermiyor diyebilirim. Bu özellik superpump da da vardı ama pump etkisi yoktu.

Damarlanma olayına gelirsek evet bunda superpump max da olmayan damarlanmayı görebiliyorum. Bir de daha önce arkadaşların dediği gibi içeriği sayesinde antrenmana gidene kadar kaşıntı oluyor. Bu hem güzel bir şey hemde kötü bir şey ama neyse.

Birde şuan salonuma 10-15 dk lık yürüyüş mesafesindeyim. Yürüyerek gidiyorum böylelikle ısınma da yapmış oluyorum bir nebze. Salona vardığımda t-shirtüm ıslanmaya başlamış oluyor.

Antrenmandan sonra mass tech ve nitro tech kullandım yine. Antrenman dan önce MT amino fx antrenmandan sonra gaspari bcaa kullanımı yaptım.

Kaslarda sertlik olduğunu gayet net görebiliyorum.

Bu arada daha önce ki kombinasyon için şunu söylemeliyim. Evet pek memnun kalmamıştım fakat bazı arkadaşların dediğine göre kilo almışım. Daha detaylı sorduğumda özellikle göğüs bölgemde irileşmeden bahsettiler. Ölçü almadığım için bilemiyorum.

Dün ki kilom 82 çıktı bu arada bunu da belirteyim. Tabi ki günlük beslenme yaptığım için bu ne kadar doğrudur bilemem.

Bu aralar koşturma içinde olduğum için beslenme düzenim bozuldu ama olabildiğince protein ağırlıklı besleniyorum.

Bugün ki idmandan sonra tekrar yazı yazacağım :)

6. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Assault'u tek olcek mi aliyorsun yoksa yarim olcek mi?

Ben 3/4 atiyorum her idmanda ve kilo artisi pek yasamadim. Ancak damarlanma mevcut ozellikle forearm ve biceps kisminda, biraz da omuz baslarinda. Onun disinda pek de yarar goremedim, yorgunlugumu da gozle gorulur sekilde degil, biraz azalttigini soyleyebilirim.

7. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Suan 1 olcek aliyorum. Acikcasi superpump max dan sonra bu urun etkili geldi bana. Tabi kisiden kisiye degisiklik gosterebilir urun.

8. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün bacak ve triceps idmanım vardı. Triceps idmanım da 5 er kilodan 10 kg plaka arttırdım. Assaultun etkisi mi bilemiyorum. Fakat bacak idmanım tam bir felaketti. Felaketti dememin sebebi çok yorucuydu. Şuan yere çömelemiyorum. Ayakkabılarımı çözerken bile zorlandım.
    Bunun en büyük nedeni ise d. squattı. Açıkcası squattı pek sevmiyorum. Ve programlarında onun alternatif hareketlere yer veriyorum. Fakat sevgilim fransa'dan geldi ve benle idman yapmak istedi. Kendisi 40'ar kg luk dumbbellarla squat yaptı. Valla helal olsun dedim :)

Ürünlere gelecek olursak damarlanma hala bariz değil. Antrenman sonrası bu sefer hem amino fx hem gaspari bcaa ve vpx glutamine kullandım. Tabi ki nitro tech ve mass techi de unutmamak lazım.

Açıkcası memleketten hala diğer supplementler gelmedi. MP Recon'un yokluğunu hissedeceğim gibime geliyor.

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  9. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    Neurocore kullanmaya başladınmı kauss?

Kullandıysan eğer, assault ile farkı yazabilirsen sevinirim. Çünkü ben neurocoreden beklediğim verimi alamadım. Ağırlıklar aynı, dayanıklılık arttı ve pump var sadece.

10. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Valla başlamadım daha Caner23. Assault'la dönüşümlü kullanmayı düşünüyorum ama assault daha etkisini kaybetmedi. Ondan daha açmadım ürünü :)

Dexter_Morgan bunu beğendi.
  11. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Kauss xtend kullanmış mıydın sen?

Benim xtend bittikten sonra recovery olayı resmen bitti. Göğüs ve sırt ağrılarım 5-6 gün sürüyor kollar 3-4 gün ağrıyor. Deli oluyorum. Xtend kullanırken bu süreler yarı yarıyaydı. Bilmiyorum belki antrenman şiddetlerim arttığı içinde olabilir.
    Bu recovery için ya Recon alacağım yada xten gidip bakacağım hangisi uygunsa artık

12. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    RaJeV xtend kullandım. Bana öyle fazla etki etmedi. Bilemiyorum onu çok abarttılar gibime geliyor. Yani ben pek etki göremedim. Ama recon kullanırken cidden recovery sürem azalıyordu tabi yanında glutamine de kullanıyordum.

Şuan 2 gündür spora gidemiyorum. Bacaklarım hala ağrıyor. Hatta yürüyüşüm de bozukluklar var diyebilirim

13. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Bugün cardio günümdü. Hava güzel diye salona gitmedim açık havada aralıklarla koştum. Koşudan önce olimp. l-carnitine içtim. Artık bu ürün hakkında yorum yapmak istiyorum açıkcası daha önceleri konusunda da yorumum var. Cidden kullandığım ve verim aldığım en iyi l-carnitine diyebilirim. Güzel bir cardio çalışması oldu.

Yarın karşıda ki eve geçeceğim. Eğer yorgun olmazsam ki büyük ihtimal olurum spora gideceğim. Ve göğüs biceps antrenmanımı gerçekleştireceğim.

Bugün ki beslenmem

Sabah lor peynirli omlet. 4 beyaz 2 tam yumurta ile.
    Saat 11 gibi barbunya
    Saat 1 gibi tavuk ızgara
    Saat 4 gibi karades
    Saat 6 da balık filoto.

Şuan saatler 6.38 bugün yorucu geçti ve uykum var. Kitap okuyup uyumayı deneyeceğim. İşallah uyuyabilirim. Dün uykumu alamadım. Bugün de alamazsam yarın koşturmalı bir gün olacak. Sağ çıkamayabilirim :)

Bu arada Gaspari Superpump Max'ı yerden yere vurdum diyebilirim bu konu içinde. Yalnız şu özelliğinin hakkını da tekrardan vermek istiyorum. Tamam pump etkisi yada damarlanma filan olmuyordu ama antrenmanda enerjiniz bitmiyordu. Yani girdiğiniz gibi çıkıyordunuz diyebilirim. Kısa dönemde olsa sert çalıştım ve bu bakımdan faydasını gördüm bu ürünün.

Şimdi neden böyle yazıyorsun diyenler çıkabilir. Hemen izah edeyim. Yanlış hatırlamıyorsam temmuzun sonuna doğru yada 10 ağustos gibi spora başladıydım tekrar. Sakatlıktan çıktığım için formumda düşüklük vardı. Fakat bu süre zarfında iyi toplamışım ki bu aralar arkadaşlarımın neredeyse hepsi irileştiğimi, sporun yaradığını hatta şiştiğimi söylüyorlar. Şişme kelimesi komiğime gidiyor ama daha bugün 2 arkadaşım bunu söyledi. Kendilerini de 3 aydır görmüyordum. Yani sakatlığımda ki halimi biliyorlar.

Aynı şekilde bugün gördüğüm 3 kız arkadaşımda aynı şeyi söylediler. Ölçü almadığım için şuan size değişimi söyleyemiyorum. Kilom ama git gide daha iyi oluyor. Ve göğüs kısmında dolgunluğu bende fark ediyorum. Tabi daha istediğim gibi değil o ayrı bir mesele. Diğer bölgelerde de gözle görülür bir değişim var. Kollarım sakatlıktan sonra ilk defa bu kadar dolgun duruyor diyebilirim. Fakat hala ölçü kaybetmişim gibi geliyor kollardan. Neyse alırız :)

Tek sorun cardio çalışmalarımı bir ara boşlamam kötü oldu. Neyse şimdilik bu kadar arkadaşlar.

He bir de kış için;

Driven Sports Craze
    Promera con-cret
    Bpı sports blox

ürünlerini sipariş etmeyi düşünüyorum. Aralarında con-cret i daha önceden kullanmıştım. Tercihimi tekrar o yönde yapmayı düşünüyorum. Buna ekstra önerebileceğiniz Türkiye'de olmayan ürün varsa özelliğiyle yazarsanız sevinirim :)

14. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Süper tercihler :D
    Driven sports activate extreme var onu da al :) Testesteron ve gh'yi iyi bi tetikle :)

15. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    assault gercekten guzel bir urun bende bir kutu kullanmistim simdi ara verdim ilk haftalar tek ölcek sonra istege gore 2 veya 2 bucuk olabilir o zaman tam anlamiyla perfonmas artiyor

16. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    2 buçuk ölçek mi yapmayın o kadar kullanılır mı?
    Ben yarım ölçek kullanıyorum gayet iyi.
    2.5 ölçek demek 25g creatine 30g bcaa 20g beta alanin çok fazla ve gereksiz

17. xinplysz

xinplysz Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    hmm kisiye gore degisiyor demekki ben 2 olcek te daha iyi hissediyorum suplementi .

18. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yanlarına birde Driven Sports Triazole'ı eklersem markanın önerdiği stackı yapmış oluyorum :) Ama olabilir listeme alıyorum.

Assault cidden iyi bir ürün. Yani maxdan sonra pump etkisi bakımından daha iyi olduğu kesin. Ben ölçek arttırmak istemediğim için neurocore' ı aldım. İkisini dönüşümlü kullanacağım. Ama neurocore'u merak ettiğim için bu hafta ürünü deneme amacıyla kullanmaya başlayabilirim :)

19. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yukari da yazdigim urunlerin siparsini vermis bulunuyorum arkadaslar. Bugun ki beslenmem suan cok kotu gidiyor

Sabah kahvaltisinda sandavic ( domates, beyaz peynir, salatali )
    40 dk sonra tavukburger
    1 saat sonra tavuk nugget
    Yine 1 saat sonra 1 tavuk burger daha
    Anlayacaginiz fast food a abandim bugun

Suan yoldayim aksama halim kalirsa spora gidecegim

( iphone dan yazilmistir. Yazim yanlislari icin kusura bakmayiniz )

20. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Arkadaslar simdi antrenmana gidiyorum antrenman oncesi mt amino fx ile mp assault ictim. Suan 15 dk filan olmustur. Acikcasi daha once assaultta karincalanma hissediyordum simdi o his yok. Umarim urun etkisini kaybeymiyordur. Yalniz iki urunde de uyarici oldugu icin terleme yapiyor. Antrenman sonrasi yorumumu yazarim. Olmadi mt nin urununu acacagim.

Sayfayı Paylaş