Kasmı Yagmı?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Cup tarafından 3 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    188 boyunda 85 kıloyuö normal gelsede yaglıyım meme göbek bel var asırı fazlalıktan sarkmıyolar ama varlar ve cırkınler , sızce Yagmı yakmaya yogunlasmalıyım( uzun koşular yuruyusler yüzme ) yoksa kasa zorlayıp sekıl almayamı ? Ikısı bır arada yapmayı düşünüyorum lakın ınternette 2 sınden bırını seçın dıyor , bürde yağ yk etmeyen yönelik bır yeme programı verebılırmısınız ?

2. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    sadece agirlikla hem kas yapip hem yag yakmak mumkun dusuk agirlik fazla tekrar hem kas yapar hem zayiflatir

3. boks0000

boks0000 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    karbohidratı tamamen kes protein kilo başına 5 grama çıkar kg başına 1 gram yağ al
    2 ayda göt göbek meme bölgesinde yağları yakarsın sağlığı siktir et ama göt göbek meme bölgeleri çok önemli
    mesela mehmetin götü büyükse sıkıntılı bir durumdur kimse mehmedin götünün büyük olmasını istemez ama büyükse büyüktür olayın ciddiyetinin farkında mısın ?

wampirao ve enes58 bunu beğendi.
  4. cuteii31

cuteii31 Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş önce bir hacim 6 ay felab sonra 2 ay definasyona girersin baya şekilli bir vücut ortaya cikar

5. enes58

enes58 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Senin olaya karsi bu yaklasiminla benim hanimlara karsi olan yaklasimim ayni orantida :D

6. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Yanlis.Yag yagmak icin yuksek agirliklar ile yuksek tekrarlar yapilmali.

7. zafer.cagliyan

zafer.cagliyan Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Los Angeles, California
    dostum dusuk agirliktan kastim su normalde bir agirligi en fazla 8 veya 10 kez kaldirabilmen gerekir bu sayiyi 15 yapabilmen icinde agirligi biraz dusurmen gerekir dusuk agirliktan kastim bu

8. Bitli prens

Bitli prens Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    deutsche bahn
    Yer:
    Almanya
    Buyur bunu izle kardesim.Yag yakmak icin sabah ac karna yuru arada kos, yagsiz beslen, aldigin kaloriye dikkat et.Yuksek agirliklar ile cok tekrar yap, bu yag yakiminda yardimci olacaktir.Bu videoyu izle.
    Aynı Anda Hem Yağ Yakmak Hem Kas Geliştirmek Mümkün Mü? | Vücut Geliştirme TV
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Ağustos 2014 ---
    Hayir kardesim.Beni sakin yanlis anlama kibar bir sekilde anlatmaya calisiyorum.Bak ysgmak icin kaslari uyarman lazim ve mumkun oldugunca yuksek agirlik ile calisman gerekiyor ilk denemende yapamayabilirsin ama surekli deneyeceksin.Arnold'da diyor, "220 kusur kgyi on demede kaldiramadim, onbirincide kaldirdim" diyor.Yani 20, 25 tekrarla kadar cikabilir.Yag yakimi icin.

Son düzenleme: 3 Ağustos 2014
  9. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Kardiyodan once agirlik kaldirip , glikojen(sanirim, seker iste) depolarini bisaltip sonradan kardiyo yapilmasi daha fazla yag yaktirirmis ustelik kas icin gerekli enerji bosa gitmezmis boyle okudum sizce ne kadar dogru

Sayfayı Paylaş