kasların iri gözükmesi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve pitbull2621 tarafından 18 Kasım 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. pitbull2621

pitbull2621 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar öncelikle slmlar benim merakım ağırlık çalışmasından sonra kasların şiş görünmesi idmanın yeterliliğini gösterirmi idman sonrası çalıştığım bölge olduğundan çok daha büyük oluor fakat fazla geçmeden iniyor bu gelişme için yeterli bir idman oldugunumu gösterir saygılar

2. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    bb. de amaç zaten kaslara maximum seviyede kanı pompalamaktır.doğal olarak gün içindeki hacminin üstüne çıkacaktır.

çalışmalara devam et,idmandan sonra en fazla 2 saat soınra bol proteinli karbonhdiratlı yemeğini ye,bu tarz soruları ileride sormayacaksın.

3. sseagal

sseagal Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    arkadaslar antramandan sonra en basit olarak hangi protein yada karbonhidratlı yiyecekleri yersek günlük protein ve karbonhidrat alımını almış olurum malum üniversite ögrenci olunca bide evden uzak olunca bir takım şeyleri yapmak zorlaşıyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler...

4. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    konu acilmisken bir sonraki idmana kadar kaslardaki diri gorunumun kaybolmamasi icin ne tavsiye edersiniz ?

5. jan99

jan99 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dans
    Yer:
    istanbul
    Sorun da sanırım burada başlıyor.Zira basit ve tekdüze malesef bu sporun içerisisnde yer almıyor.Gerek beslenmen de gerek ise antremanların da belirli aralıklarla değişiklikler yapmak durumundasın.Aksi halde insan vücudunun inanılmaz adaptasyon yeteneği kendini gösterip senin ne zaman neyi yapacağını senden daha iyi kavrayıp artık tepki vermemeye başlıyor.

Bekar hayatı yaşayanlarımız , öğrenci olanlarımız , yoğun iş hayatında olan arkadaşlarımız her zaman beslenme ve vakit konusun da zorluk çekmekteler.Lakin bu zorluklardan geçerek bu sorda belirli bir ilerleme sağlanılabiliyor sanırım.

Dolayısı ile basit ara öğün ve abur cuburlara kaçmadan , öğünlerini akşamdan hazırlayıp ertesi gün yanında taşımak sureti ile beslenmeni sağlamanı öneririm.

Eğer hedef gelişme ise başka yolu yok gibi geliyor bana.

6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    buna ne gerek var..kasların dinlenmesi gerekli..hacmi artan kas anlık şişen kastan çok daha önemlidir..pumpıın sağladığı etki sadece geçici bi mutluluktur..
    kalıcı büyüme olsun ilk hedefiniz..kan nasıl olsa çalışan bölgeye gidecektir..daha fazla kan göndereceğim gibi kaygılara kapılmayın..lüzumu yok..
    ağır çalışın nizami çalışın set aralarında oyalanmayın yeter..

Son düzenleme: 18 Kasım 2007
    Reddie bunu beğendi.
  7. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    -İdman şeklini değiştirmek gerekli ancak beslenmede ne gibi değişiklikler yapılabilir ki? Yeni aminoasit türleri mi icat etmeliyiz :)
    -Beslenmede herhangi bir değişiklik yapılması söz konusu değil bence tabiiki ufak tefek şeyler olabilir.Ve vücut egzersizlere,setlere,tekrarlara,kilolara alışır,uyum sağlar ancak bu gıda konusunda böyle olamaz. Senelerdir su içiyorum,senelerdir süt içiyorum,yumurta yiyorum vücut buna adapte oldu,değişiklik yapmam lazım dersen,herhangi bir çözüm yolu bulabileceğini sanmıyorum. Ama haşlanmış yumurtayı tavada kırarak yemeye tercih edebilirsin ya da süt e muz katarak tatlandırabilirsin.Bunun gibi ufak tefek değişimler olabilir.

8. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    1 yıldır pirinç lapası yemekten gına geldi.artık haşlama patates makarna gibi alternatiflere gidiyorum.
    anternman sonrası basit karbonhidratını (pekmez gibi) mutlaka al.enfazla iki saat sonra tavuk,,et balık,yumurta ve karbonhidrat içeren makarna pirinç kepekli ekmek gibi şeyler tüketmelisin.

jay cutlerin tavuktan çok yumurtayla beslendiğini duymuştum.günde 40 yumurta:)

9. jan99

jan99 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dans
    Yer:
    istanbul

Kendi soruna cevapları kendin vermişsin zaten arkadaşım.:D
    Benim bir şey dememe gerek yok :D

10. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    eyvallah boyle gaz veriyorsunuz sonra 70 kilo adama maksimal 90 omuz bastiriyorsunuz :D

11. wrestler

wrestler Super Moderator Yönetici Super Moderator

Beğenileri:
    3.368
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    TOKAT
    wrestler´isimli üyeden Alıntı [​IMG]
    -İdman şeklini değiştirmek gerekli ancak beslenmede ne gibi değişiklikler yapılabilir ki? Yeni aminoasit türleri mi icat etmeliyiz :)
    -Beslenmede herhangi bir değişiklik yapılması söz konusu değil bence tabiiki ufak tefek şeyler olabilir.Ve vücut egzersizlere,setlere,tekrarlara,kilolara alışır,uyum sağlar ancak bu gıda konusunda böyle olamaz. Senelerdir su içiyorum,senelerdir süt içiyorum,yumurta yiyorum vücut buna adapte oldu,değişiklik yapmam lazım dersen,herhangi bir çözüm yolu bulabileceğini sanmıyorum. Ama haşlanmış yumurtayı tavada kırarak yemeye tercih edebilirsin ya da süt e muz katarak tatlandırabilirsin.Bunun gibi ufak tefek değişimler olabilir.
    -Ben o sorunun cevabını sorarken biliyordum zaten. O şekilde bir durum olamaz,bunu ima etmeye çalışmıştım ama...

12. pitbull2621

pitbull2621 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki arkadaşlar bu büyüme hormonu maksimum kaç yaşa kadar salgılanır aldıgımız protein hormon salgılamak için yeterli bir etkenmi gelişme olayı bir süreden sonra çok yavaş gidior acaba yeterlimi beslenmiyorum 56 kılodan 5 ayda 61 kg çıktım fakat bana yavaş gibi gelior sizce 100 gr yada üzeri protein alıyorum

13. turkovic

turkovic Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yaşlanıncaya kadar salgılanır fakat ergenlik donemi max. dır.Hormonu salgılamanın yontemleri vardır en basitinden kasları çalıştırmak(buyuk kaslar ozellikle), glutamic asit, b6 vitamini gibi protein alımını da 120 gr a çıkar pitbull2621.Gelişim tabikide yavaşlar eğer oyle olmasaydı.Ayda 2cm den yılda kolun 24 cm buyurdu.İlk aylardaki gelişim hiç bir zaman olmaz

14. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    antrenman sonundaki ödem şişmesi o yani ödeminde nasıl olustuğunu bilirsin yıpratırsın yenilersin ve daha irileşir mantığı budur iyi bişeydir şişmesi

Sayfayı Paylaş