Kasların şişmesi hakkında.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve nervous tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. nervous

nervous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar 3-4 gündür spora başladım iyi bir vücuda sahip olmak adına da bu konuda son derece azimliyim.Burada yazılan çoğu okuyup dikkat ediyorum.Benim kafama takılan bazı konular var.Üye fotoğraflarına baktığımda çoğu kişinin vücutlarının çok şişkin olduğunu görüyorum bazı kişilerde ise iyi çalışarak çok güzel kas yapmış ve estetik açıdanda güzel bir görünüm elde etmiş.Ben bu kadar çok şişmek istemiyorum ancak estetik açıdan kaslı görünmeyi hedef ettim.Çokta kilolu değilim.Bu konu da benim dikkat etmem gerekenler nedir? Kiloyla bir alakası var mıdır şişmenin?

Bu örnekteki kişinin vücudu bence çok çok iyi.Tecrübeli arkadaşlar , abiler , kardeşler bilgilendirme yaparsa sevinirim.Yanlış bir sual sorduysam affola:)

2. qwert123

qwert123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Body 2ye ayrılıyo bi Bodybuilding ve Fitness şişmiş dediklerin Bodybuilding , fitness ise resimdeki adam fitness daha şekil bana görede abartı güzel durmuyor

3. alexbaysu

alexbaysu Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Şişmiş dediğiniz kişilerde ha diyip o vücudu yapmıyorlar zaten.Dediğiniz şey şuna benzedi "Spora yeni başladım ama Jay Cutler gibi olmak istemiyorum" gibi oldu :).Spora yeni başlamışsın zamanla vücudunda kolay kolay yapılmadığınıda anlayacaksın zaten burda beni yanlış anlama dalga geçmek için yazmadım bunları.Spora yeni başlayan çoğu kişide 2 ayda vücut yaparım düşüncesi var bu düşünce oluşmasın diye gerçekleri söyledim.

4. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Hardcore ve fittnes diye ikiye ayrılsa da temel ağırlık antrenman metodları hepsinin aydı ne kadar basarsan o kadar gelişirsin. Az basıyım az vücut olsun diye de bişey yoktur. Gelişmek istiyorsan basacaksın. Böyle düşüncede bi arkadaşım vardı "ben şişmek istemiyorum o yüzden fazla basmayacağım " sonuç ne oldu hüsran elbet. alexbaysu arkadaş güzel açıklamış "Spora yeni başladım ama Jay Cutler gibi olmak istemiyorum" :)

5. nervous

nervous Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    peki teşekkürler arkadaşlar ben normal çalışmama devam ediyorum ozaman:)

Sayfayı Paylaş