Kasların Ölçüleri ne zaman alınmalı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tarık_bugra tarafından 16 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    İyi aksamlar arkadaşlar , bugun salonda bir fikir ayrılıgı oldu bende bilginize danışmak istedim forumda aradım 1. sorumun cevabını aldım ne zaman tartılmamız gerektigini merak ediyordum 2. sorum ne zaman vücut ölcüsü alınmalı , salonda yardımcılık yapan biriyle( salonun eskilerinde 3.yılı sanırım egitmen falan degil ) baya tartıştıkda ben kilonun sabah ac karnına wcden sonra alınmalı dedim thums: o arkadaş fark etmez dedi insanın günlük yedigi yemege , içtigi suya göre degişir dedim bozuldu kızdı bende sen kendin al dedi ölcüyü bundan sonra evde almak istiyorum baskül ve mezro aldım kendi takibimi yapacagım nasıl ölcülmesi gerektigini buldum forum da :) ne zaman almalıyım peki ölçüleri dumbelllls nereye açacagımı bilmedigim için konuyu buraya actım yanlışsa özür dilerim

2. sthammer

sthammer Guest

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kaslar-n-l-leri-nerelerden-t2517.html
    edit: ölçüler soğuk alınmalı, kilo ölçümü konusuna gelince haftada 1 kez tartılsan yeterli, aynı gün ve aynı saatte aç karna, böylece daha istikrarlı olur, ha günde 20 kez tartılan da var, pile yazık, annem mesela o tartıya çıkmaya harcadığı eforu spora harcasa daha iyi sonuçlar alabilirdi.

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Kasım 2012
    denizgnr97 ve tarık_bugra bunu beğendi.
  3. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    hehehhe bencede baya stres yapar sürekli tartılmak :) ben ayda bir defa falan gibi alayım ölcüyü diyorum belli bir günde , bu paylaştıgın yazıyı okudum aslında ben ama sogukdan kasıt nedir onu anlamadım dinlendikten sonramı spor yapamadıgım gün mü , birde diger bölgeler neysede göbek ölcüsü sabah aç karnına tartıldıktan sonra alınsa daha saglıklı olmaz mı

sthammer bunu beğendi.
  4. sthammer

sthammer Guest

soğuktan kasıt ağırlık çalışmadan alınan ölçü, sıcak hali ise hemen çalıştıktan sonra alınan ölçü, mesela benim avatarda sol kol sıcak, soğuk halinden 1.3-1.4 cm daha fazla bu fotoda, aylık ölçü almak iyi olur ben de öyle yapıyorum, kiloyu dediğim gibi ölçerken haftalık şekilde, bel ölçüsünü de aynı şekilde al

mr_dblue ve tarık_bugra bunu beğendi.
  5. tarık_bugra

tarık_bugra Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ozaman soguk almak daha iyi ;) spor yapmadıgım gün sabahı kilo ve göbek kısmının ölcüsünü alırım üşenmez veya tek basıma becerebilirsem diger bölgeleride sagol Dr.Steelhammer

sthammer bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş