kaslı erkek ne işe yarar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cenci tarafından 29 Ocak 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Karasan tespitlerin her zamanki gibi mantıklı olmuş.Benim gözlemlerim de hemen hemen aynı doğrultuda.

Bi kere geniş ve yapılı omuzlara kimsenin olumsuz baktığını göremezsiniz.Özellikle de kadınlar.Bu evrenseldir hiçbi yerde değişmez.Anadolu'nun ucra bi köyündeki Kezban bacımız da Paris'te bi matmazel de geniş ve yapılı bi omuzdan mutlaka etkilenir.Normal insanlara nispeten iyi omuzlarım var ve omuzlarıma şu ana kadar olumsuz bi tepki görmedim,bu hep takdir olmuştur.

Kollara bakış açıları farklıdır tabiki.Ama kocaman bi üst kol (biceps-triceps) çok fazla beğenilmez.Ama bu gerçekten hayret vericidir,kadınlar güzel,büyük önkolları ve elleri genelde severler.Bu erkeksi bi hava ve gücün simgesidir Karasan'ın da dediği gibi.Okulda bi kız ''zafer kolların iyi ama bileklerini (önkolları kastediyolar) geliştirsene,bilekler çok daha güzel durur demişti bi keresinde.

Göğüse gelince de özellikle üstgöğüs te omuz-önkolla beraber geliyor bayanın ideali vücutta.Hafif yakası açık bi tşirtten kaya gibi duran bi üstgöğüs elbette çok erkeksi duracaktır ama altgöğüs için aynı şeyi söyliyemiycem.Otobüste ortaokullu bi kaç kız arkamdan konuşuyolardı ama ben duydum :D Herife bak yaa benden büyük göğüsleri var diye :p Gerçekten de haddiden fazla bi altgöğüs zaten bence de hoş durmuyor.

Bayanın ideali son nokta da karın.Dilim dilim bi karnınız varsa karizma +10.Güzel bi karına hayır diyen kadın göremedim

Ee tabiki bunlar genel geçer yargılar değil --omuz ve önkol hariç--Karasan'ın belirttiği gibi istisna insanlar oluyor.Okulda ben göbekli erkek severim diyen kızları da duydum ki bu bizim bildiğimiz kedi-ciğer felsefesi değil,kız çok güzel bi kız,istese kaslısını da rahatlıkla bulur.Bazıları da sıfır beden erkek seviyor,zevkler oldukça öznel olabiliyor bazen.

2. Sampiyon

Sampiyon Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyeni
    Yer:
    İstanbul
    Bu yorumları yapan sosyomat gençlere, Ulu Önder Atatürk'ün bir sözünü hatırlatmak gerekmiyor mu?

Sağlam Kafa Sağlam Vücutta Bulunur!...

Sayfayı Paylaş