Kasguru yemek taşıma çantası

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve diez tarafından 10 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Kasguru Sporcu Beslenme Çantası
    Birden fazla öğünü yanında taşımak isteyen vg.ciler için hatta orta ve ileri düzey vg.ciler için daha gerekli olan kasgurunun çantası hakkındaki ilk izlenimim..araya hastalıklar iş seyahatleri girdiği için kullanamadım ama kullanınca da yorumumu ekleyeceğim buraya.hatta fırsat bulabilirsem profesyonel ortam termometresi ile ceplerin sıcaklığını gün içinde ölçmeyi planlıyorum.bakalım yemekler için kaç saat kalabilecek ortam yaratıyor.

Kutusundan çıkarınca boyutu beklediğimden daha küçük çıktı ama daha büyük olmasına da gerek yok aslında..
    3 saklama kabına tavuk,pilav ve haşlama sebze konulabilir..hatta lor ve ya yoğurt dahi saklanabilir..
    Sağda ve solda 2 şer shaker için 2 göz var.toplam 4 adet shaker alabilir ki fazla bile..
    İçinde soğutucu jel var 2adet ve saklama kabı bölümünde yanlara sıkıştırıyorsunuz..tabi jelleri buzlukta dondurduktan sonra ;)
    Çanta dışının kumaş kalitesi ve dikişler sağlam gibi duruyor..
    Çanta askı aparat plastikleri ve çantaya iliştirildiği bez parça ve dikişleri sağlam duruyor..

Çantanın içinde ve yan ceplerin içinde kullanılan yansıtıcı yüzey; kırılgan olmayan ve arkası tela benzeri beyaz bir kumaşla kaplı alüminyum folyodan ibaret..kolay kolay yırtılacak gibi durmuyor..
    Kırılganlık yan ceplerde biraz var ama sanırım yan ceplerin bir kenarı dairesel olduğu için ve yanlar darbeye daha çok maruz kaldığı için folyo daha esnek bırakılmış..çok rahatsız edeceğini sanmıyorum..

Dilerseniz yan cepleri ikiye bölen cırtlı bariyeri çıkarıp yan ceplere daha büyük kaplar koyabilirsiniz..dikkat edilmesi gereken konu standart shakerlar bu göze sığmakta sorun yaşıyor..ben bftr shaker.ı denedim kapak kapandı ama biraz bombe kaldı üstte..çanta büyümesin diye mi böyle yaptılar bilmiyorum ama üretici bu sıkıntıya eğilmeli.
    Shaker.ı yan yatırayım dedim yan vaziyette hiç sığmıyor..
    Paketten çıkan shaker standarttan küçük ve 400ml..normalde yetecektir fakat sanırım çanta yüksekliğini artırmamak için kısa tuttular.
    Saklama kabı rafı gayet başarılı.
    Rafın üzerinde 2adet şeffaf uzun pill box var..her bir pill box.da 7bölme var..her bölmenin kapağı ayrı ki bu da aslında avantaj..
    Saklama kapları standart kilitli saklama kabı..üzerlerinde kasguru logosu var..şeffaf olmaları sağlık açısından avantaj denilebilir..
    Saklama kaplarının altında mikrodalgaya girme ve bulaşık makinesinde yıkanma logoları var..denemedim..deneyince net fikrimi söylerim.

Genel itibariyle ; çok amatör düzeyde ya da giriş seviyesinde olmasa da orta-ileri düzeyde bir eksikliği gidermişler..vg.cilerin işi zordur..bu çileyi azaltma yolunda çıkan her ürüne saygı duyduğumu belirtmek isterim ama fiyat kalite uygun olmak koşulu ile..
    günü birlik seyahat eden, pazarlama-satış ile uğraşanlar için önemli bir icat zira bir bodyci heryerde herşeyi yiyemez, yememeli de.hatta sabah sabahın köründe evden çıkıp akşam geç saatlere kadar eve dönemeyen çalışanlar için bile "yükü dert etmezseniz" işe yarayabilecek bir ürün..ikinci çanta olacaktır bu biraz sıkıntı çıkarabilir..
    Ama özellikle orta/ileri seviye ya da müsabık sporcu iseniz bu sıkıntı görmezden gelinir diye tahmin ediyorum.

Buarada düm detayların fotosunu çektim fakat tabletten yüklemekte sorun yaşadım.pc.ye geçince yüklerim..Eminim aydınlatıcı olacaktır.

Son düzenleme: 10 Eylül 2014
    ace1, shaq, eci ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  2. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Diez senin almanyada olduğunu sanıyordum. Eğer amerikadan ürün getirtebilecek durumu olan insanlar six pack bag ve ISOBAG temin etsin. Ben kasgurunun adını ve logosunu pek beğenmedim..

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Yok Türkiye'deyim. :) o ürünleri bilmiyordum..bakmakta fayda var.

4. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Amerikada 6 lı bölmesini 40 dolara bulmak mümkün özel jel ve yemekleri sıcak tutmak içinde bölmesi var. Kasgurı sadece soğuk tutuyor diye biliyorum. İşin garibi ülkemizde üretilmesine rağmen 250 tl fiyatı. Şimdi indirimde ve 3 lü bölmesi var. Amerikada indirimli 6 bölmeli daha estetik daha kullanışlı özel aparatlarla birlikte 40 dolar. Supp değil ithal değil kar markajı kaç acaba.. üreticiler artık cebini düşünmeyip bizede yardım etmeli. Eğer getirtebilecek arkadaşlar varsa rica ediyorum banada ulaşsınlar. Özellikle ISOBAG mükemmel denebilir..
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Eylül 2014 ---
    Ek olarak avusturyadada var.. ebay bakabilirsiniz.

egemennn ve ace1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş