Kasda Yanmama

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Im tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Im

Im Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ayın 28inde 15ine giricem..
    yaklasık 6-7 ay gbi bi sürede 11 kilo verdm bunu beslenmeme az biraz dikakt ederek basardım bu arada 2 hafta vg yaptım.
    Kiloları verdm ama yetmedi 93 den 82 ye düstüm boyum 1.68 kadar haftanın 5 günü salonda calısıyorum bu pazartesi basladım.Ama agırlıktan sonra vücudumda hiç yanma olmuyor sanki calısmamısm gbi oluyorum 1 saat kardio (bisiklet kosma yatay bisiklet) yaptıktan sonra ağırlıga geciyorum flexor hocamızın yazdıgına benzer bi programla calısıyorum ve hepsinde 30 kg kaldırıyorum 3x15 set oluyor. ben bi gelişme olmadıgının kanaatındayım sizce setlerimi degistiriyim yksa kaldırdıgım kg sayısını mı ? bi yardımcı olun lütfen...bench_O

2. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    kaslarında ilk başta çalışırken yanma oluyorda eğer şimdi olmuyorsa
    vucudun hareketlere ve ağırlık miktarına adaptasyon saglamıştır buda
    dayanıklılık antremanlarının genelinde olur senin yapman gereken gine 3x15 çıkartabilecek şekilde ağırlığı artırman.birde hareketlerini değiştirirsen zaman aralıklarında daha iyi olabilir mesela sürekli benchpressi uzun barla yapacağına bi hafta dumbella bir diğer hafta eğik sehpada yapabilirsin.yanmaması sadece kas erimesini engeller ancak gelişimini durdurur buradaki gelişimden kastım sıkılaşma ve dayanıklılık

3. Im

Im Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu yaşta yapabildiğim kadar zorlamam dogru mu ??

4. CrımınalBiceps

CrımınalBiceps Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    sana 30kgdan 50kg çık demiyorumki 35kgya dene gine yanmazsa 40kga geçersin yanmadığı sürece sadece formunu korursun o kadar sertleşip define hale gelemezsin ama 15yaşında oldugundan çok zorlayıpta eklemlerine zarar verme.

5. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    ben bunca zaman spor yaptım vucudumun cayır cayır yanmasını hiç beklemedim hafif agrı oluyorda öyle alev almıyorum:D

Sayfayı Paylaş