KAS YIKIMI ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve alperen11072 tarafından 20 Eylül 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alperen11072

alperen11072 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun Aleykum arkadaşlar bir sorum olacak ben salonun eve olan uzaklıgı nedenıyle antremandan 50 dk sonra felan yemek yıyebılıyorum bazı arkadaşlar bu yaptıgımdan dolayı kaslarımın yıkıma ugradıgını 50 dk sonra aldıgım proteının bı ıse yaramıcagını soyledı bu konu hakkında benı bılgılendırırmısınız proteın tozu kullanmıyorum..

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Cok sacma. Dogal besinlerle alinan proteinin sindirim suresi yaklasik 5-6 saattir. Bu sure boyunca vucut yenilen besini sindirmeye devam eder. Daha uzun surelerde dahi vucutta onem arz etmeyen kaslardan antremanda zarar gormus kaslara dogru besin aktarimi yapilabilir.

Turkcesi su. Oglen yedigin yemek aksam uzeri yaptigin antremanda sindirilmeye devam eder.

Hatta asiri miktarda yemek yerseniz vucut yenilen besinin tamamini sindirmeye calisir. Bunu da yiyeceklerin bagirsaklarda kalma suresini uzatarak yapar.

Insan vucudu cok karmasik bir yapiya sahip. Bunlar hurafeden ibaret. Antreman oncesi veya sonrasi ara ogun yenilebilir. Bu ayri bir konu. Fakat yenmese bile kas yikimi olmaz.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme: 21 Eylül 2016
  3. alperen11072

alperen11072 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    anladim cok sagolun peki bisey daha sorucam antremandan sonra sut icmenin nasil bi etkisi vardir ?

Sayfayı Paylaş