Kas Yapmam Lazım ve Yeni Başlıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thamo78 tarafından 18 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thamo78

thamo78 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Şuan L2'de Okuyorum.L1'deyken 100 KG Civarındaydm.Bilinçsizce Kilo Verdim Şuan 63-65 KG'yim.Spor Yapmadım.Kaslarım Eridi.Kaslarım Şuan Sınır Seviyede.

Kaslarımı Geliştirmek İçin Neler Yapmam Lazm?

Kaç KG'lik Dumbelle Başlamam Lazm. Bende 3 KGLik Var Olurmu ?

Beslenmemde Nelere Dikkat Etmem Lazm Neler Yemem Lazım ?

Nasıl Program Uygulamam Lazım.

Resimli Yardımcı Olmaya Çalışırsanız veya Videolu Daha Çok Sevinirim.Çünkü Terimlere Yabancıyım.

Boyum:1.72
    KG:63-65

Lütfen Yardım Edin.Kaslarım Biraz Daha Erirse Hastalığa Yakalanabilirim.Böyle Birşeyin Olmasını İstemiyorum Lütfen Yardımcı Olun :(

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    1.Ay Hareketleri (Pano şeklinde resimli anlatım)

Yukarıda linkini verdiğim program işine yarayacaktır.Ama yok bende sadece dambıl var der isen o zmaan aşşağıdaki linke göz atabilirsin...

Evde dumbell ile çalışma programı

Beslenmeye gelirsek ;

Bol matematiksel olarak girmeyeyim direk olarak ; bol protein ve karbonhdiratı kafana kazıyarak beslenmeye başla.

Her idman öncesi bol karbonhidrat idman sonrası bol proteinli olacak şekilde beslen.

Gün içerisinde ise kilonun 2 katı kadar protein 2-3 katı kadarda karbonhidrat almaya özen göster.

Bunlara dikkat edersen zamanla iyi olacaksındır.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. thamo78

thamo78 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Özel Bişey Yememi Tavsiye Edermisin Abi ?.Şunu Yersen Daha Fazla Protein Alırsın Gibi veya Kullanmam Gereken Bi Protein Barı Fln Varmı?

4. brhmcr

brhmcr Guest

5. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    3 kglik dumbellla başlasam olur mu dediğinize göre evde yapacaksınız sporu forumda evde dumbell ile çalışma programı var zatende ayarlanabilir dumbell seti ve hareketleri nizami yapmak için bench sehpası gerekli ve hareketlerin nasıl yapıldığını dikkatli bir şekilde seyretmen gerekli forumdaki evde çalışma programında yeni başlayanlara önerilen 3 set 8 tekrardır yani öyle bir ağırlık olacakki son 2 tekrara gelince zorlanarak seti bitirmen gerekli

Sayfayı Paylaş