Kas yapmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Clean tarafından 31 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar forumda yeni sayılırım vücut yapım:
    boyum 1.75 kilom 78 bel çevresi göbek deliğinin ordan 93 göğüs 98 yaşım 15 ben 97 kilodan 78 kiloya düştüm spor yapmadan kilo verdiğim için vücudumda sarkıklar oluştu göğüs bölgemde özelliklede bu bölgedeki yağları azaltmak ama kilo vermemek istiyorum yani bu kilo iyi bana göre çokta cılız olmak istemem omuzum 115 çok zayıf olursam yakışmaz diye düşünüyorum bana göğüs bölgesindeki yağları eritecek vücudumu şekle forma sokucak bir program istiyorum ve aynı zamanda beslenmemi nasıl yapacağım yönünde tavsiye istiyorum şimdiden teşekkür ediyorum iyi forumlar diliyorum.bench_O

1 kişi bunu beğeniyor.
  2. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar konuyu üste taşima gibi bi derdim yok ama lütfen yardim edin :(

3. Berkay Türkkan

Berkay Türkkan Üye

Beğenileri:
    2.305
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Fitness Model
    Bölgesel yağ verme olmaz,vücudun her bölgesinden gider yağ çalışma yapıldığında.Yağdan verip kastan kilo alıp,toptamda kilo vermemek için çok iyi beslenmen ve düzenli bir antrenman programı uygulaman gerek.

4. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Bana beslenme tavsiyesi verirmisin acaba birde şinav mekik gibi ağirliksiz hareketlerle bu yağlari birazda olsun eritebilirmiyim

5. halil_kalafato

halil_kalafato Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    Kas kaybetmeden zayıflamak ancak protein ağırlıklı beslenerek kalori miktarını ayarlayarak yapılır. Antreman öncesi ve sonrasında planlı şekilde protein al yemeklerinde. Yağ yakımının en etkilisi kardiyodur aslında. Vücudun kendi ağırlığıyla yaptığın antremanlarda yağ yakımında etkili. Kardiyo harici forumda yayınlanan makalelerde ağırlık antremanında da yağ yakımının daha etkili olacağı yazılıyor. Yağ yakımı ile ilgili makaleleri oku çok faydalı olacaktır. Ayrıca yine yağ yakımını hızlandıracak kas kaybını en aza indirecek beslenme programları da forumda mevcut. Şimdiden başarılar.

Clean bunu beğendi.
  6. Clean

Clean Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Peki çok teşekkür ederim

Sayfayı Paylaş