Kas Yapmak ve Kilo Almak

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve ayberk228 tarafından 9 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ayberk228

ayberk228 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Benim sorunum kilo almaktı.. Bu spora başlayınca ufak ufak kilo almaya başladım.. Kas yapım eğer kilom ideale gelince çok estetik duracak eminim. Geçen yıl 3 aylık bir bb geçmişim oldu ve 61-62 kiloya kadar çıktım. Omuzlar, kollar, ve göğüsler baya gelişti görenler kilo almışsın demeye başlamıştı. Ama 1 yıl ara verdikten sonra 3 hafta önce yeniden başladım... Haftanın 3 günü gidiyorum, ve 45-60 dk çalışıyorum. Yavaş yavaş gelişim göstermeye başladı. Ama kilo da almak istiyorum daha fazla. 1,5 ayda 12-15 kilo alanlar varmış gainer kullanarak. Bizzat şahit olmuş bunu söyleyenler.
    Bana da öyle gainer lazım. Ne önerirsiniz etkili kilo aldıran ? 2 yıl aralıksız gideceğim çünkü bu spora ve 6 ay sonunda 65-70 kilo arsı olayım. Şuan boy 1.85 cm, kilo 57-58 ve yaşım 21. Şimdiden tavsiyeler ve yorumlar için teşekkürler..

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Bu spora basladıgımda boy 182 kilo 54 idi. 70 kg olanlara gıpta ederdim o yaslarda. Bu sporla hafif gobekli 82 kg oldum, her sey zamanla tabi...

Sana tavsiyem, ögunlerini kacırma, guzelcene beslen. Gainer kullanacagına gunde 2 litre sut ic. (Bozokaydın tavsiyesidir).

Bu is oyle acele ile olmuyor. Biz turkler hemen her sey olsun istiyoruz, ama zaman gerek emek gerek.

Forumu oku, guzelcene beslen, gerisi gelir.

Konu kilit... Zira bu tip baslıklar cok acıldı, onların basarı oykusunu okumanuı tavsiye ederim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş