Kas-Yağ Ölçümü Hakkında

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve kartals340 tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Herkese merhabalar Öncelikle forumda bu konuyu aradım bulmadım.Arama motorlarında dahi bulamadım. Hemen soruma geçeyim

6 Aydır düzenli bir şekilde BodyBuıld yapmaktayım.Yaşım 17 vucudumda çok güzel değişimler gördüm bende vucudumda ne kadar yağ ve kas oranını merak ettim.Ölçtürmek için randevu aldım fakat ailem kas-yağ ölçüm aletleri vucuda yolladıkları manyetiklerden dolayı Büyümem, hormonlarıma veya herhangi birşeyime zarar verebilceklerini söylediler.Üstüne randevu kağıdında 18 yas altı ve hamilelere , cocuklara uygulanmamaktadır yazıyor.Ailemde bu tip kişilerin zarar görebilceklerini düşündüğü için benimde bundan etkilenebilceğimi düşünüyorlar.
    Onlara sadece bir elektrik oldugunu söylememe rağmen ısrar etmektedirler.BB Ci biri olarak kendimi tanımak istiyorum

Sizcede bu Kas-yağ ölçüm aletleri zararlımı ? Teşekkür ederim

2. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    manyetiği falan geç zaten o aletlerin hemen hepsi yanlıs gosterıyor en iyisi aynaya göre hareket et aletlere takılma

kartals340 bunu beğendi.
  3. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Evet haklısınız yanlış gösteriyor olabilir ama merak ettiğim bu yolladıgı elektirik midir nedir artık bu insan vucuduna herhangi bir zararı varmı hormonlara yan tesiri gibi birşey varmıdır asıl merak ettiğim bu :)

4. Please complete

Please complete Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    Alet sadece vücuttaki yağı kası suyu vs. ölçüyor, o aletlerin hormonların dengesini bozacağını hiç sanmıyorum

kartals340 bunu beğendi.
  5. kartals340

kartals340 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Kas-Yağ ölçümü

Sayfayı Paylaş