Kas yıkımını önlemek için ???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve waleron tarafından 25 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. waleron

waleron Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Selam arkadaşlar... Ben body yapıyorum salı çarşamba perşembe cuma cumartesi günleri. Ama yağ oranımı düşürmek için Bazen pazarları ve bazı ağırlık idmanı günleri idman bittikten sonra protein ve amino asitimi alıyorum aradan 3 4 saat geçtikten sonra açık hava koşusuna çıkıyorum dağa ortalma bi 15 km koşuyorum ve 1200 kalori falan yakıyorum weider bcaa powder kullanıyorum ağırlık antrenman günümde amino asit olarak. pazar günü de koşuya cıkmadan önce bir ölçek alıyorum kas yıkımı olmasın diye bu konuyu açmamın iki sebebi var arkadaşlar acıklıyorum. Birincisi: ağırlık antrenmanı günü idman sonu protein + aminomu alıyorum arada 3 4 saat sonra yaptıgım o koşu amino aldıgım için yıkım yapar mı ? ikincisi: weider bcaa powder 150 tl pahalı bişey hafiletmek için muscletech amino fx almayı düşünüyorum o da yüksek bcaa oranlı bir amino asit weiderin yaptığı o kas yıkımını önlemesi olsun laktik asit salımını kesmesi olsun yahut kas kütlesine etkisi olsun bunu muscletech amino fx yapar mı acaba ??? sorularım bu kadar arkadaşlar siz anladınız beni ben biraz karısık yazdım kusura bakmayın :)

Sayfayı Paylaş