Kas pump iken öncelikli alınması gereken supplement ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CR7. tarafından 26 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba forum sakinleri :)
    Bulk dönemdeyim ve artık 5 günlük antrenman programına başladım.
    Supplement olarak sadece Hardline 3 Matrix ürününü kullanıyorum fakat kas pump durumundayken sizce ne kullanmalıyım? kana en hızlı karışan supplement nedir? During veya after workout supplement önerilerinizi bekliyorum. Bu ürünü protein tozumla kombine yapmak istiyorum.
    Teşekkürler :)

2. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Şuan vg'de 3. aya girdim alıcağım ürünü 1.5 ay sonra almayı düşünüyorum ve üzerinde durduğum ürün Animal Nitro, yanına ek olarak Nitro-tech almayı düşünüyorum sizce nasıl bi kombinasyon? Mayıs'ın başında definasyona başlıcam, önerilerinizi bekliyorum :)

3. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    yemek yemelisin

4. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Tavsiyeniz için çok teşekkürler ancak zaten fazlaca yemek yiyorum. Bu spora yıl başında başladım(daha öncede aralıklarla yapmıştım) ve yaza define girmek istiyorum.

5. Miracle

Miracle Üye

Beğenileri:
    243
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Ticaret
    Merhaba,
    Ne kadar yaptığını bilmeden bu sporu git yemek ye diyen zihniyetten tiksiniyorum.
    Konuya gelecek olursak, en hızlı kana karışan şey aminodur.
    Likit amino kullanırsan çok yararlı olur. Glutamine bcaa da çok yararlı olur.
    İyi sporlar :)

6. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    herkes zaten kisin salona gitmeyi birakiyor yaz yaklasinca tekrar salona geliyor yaza define girmek icin :) pump zaten bir sekilde iniyor antrenmandan sonra... ne alirsan al... o yüzden yemek ye dedim sana hem zaten daha 3 ay dogru dürüst antrenman yapiyorsun bosuna para verme supplara.. su yararli olur bu yararli olur demekte yanlis.. aynaya bakinca sonucta yararini görmüyorsun.. steroid degil bunlar ek besin ürünleri.. hedefin zaten hacimlenmek degilse ozaman bol bol kardiyo yapacaksin baska caresi yok.. haftada 3-4 kere 1er saat cardio yap 2 hafta sonra aynaya bakinca degisiklikleri görmeye baslarsin.

Son düzenleme: 27 Şubat 2013
  7. CR7.

CR7. Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    @Miracle
    tavsiyeniz için çok teşekkürler bende sıvı amino almayı düşünüyordum (twinlab) ancak içinde 9gram şeker olması açıkcası pek hoşuma gitmedi. Sizce Animal Nitro nasıldır. Bu ürün içimi çok sindi.

@Ömer B.
    dediklerinize katılyıorum ancak ben sizin bahsettiğiniz tarzda yazlıkçılardan değilim. Boyum 1.73 olduğu için yaza bulk girmek istemiyorum(atom karınca tarzı) bu nedenle yaza girmeden define olup yaz sonu tekrar bulka girmeyi düşünüyorum yani dediğiniz tarz sadece yaz gelmeden giden "sporculardan" değilim. Yemek tavsiyenizde sonuna kadar haklısınız ancak gerçek anlamda çok yiyorum.

Sayfayı Paylaş