Kas Oluşturma Programı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve xen tarafından 16 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xen

xen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Slmlar
    Bu Başlıktada söylediğim gibi 1.88 boyunda 62 kiloyum. 2 hafta önce çalışmaya başladım, Optimum Whey kullanıyorum ve ayrıca Weight Gainer almayı düşünüyorum. Spor salonuna başlamamım ilk amacı kilo almak ve tabiiki kas oluşturmak. Birçok yerdeki çalışma programlarına falan baktım, uyguladğım program: Ecto Programi.

Ama BodyBuilding Forumlarında buna benzer bir programla karşılaşmadım, hatta benzer mantıkta bir programda görmeyince gerçekten etkilimi diye düşünmeye başladım. Kas oluşturmak / Kilo almak için bildiğiniz daha iyi bir çalışma programı varmı? yoksa bu programnan devam etmem yeterlimi?

Birde çaıştığım salonda "Close Grip Cable Rowing - Dar Tutuş Makara Çekiş" i hareketini yapmam için gerekli olan alet genelde dolu oluyor, buna eşdeğer başka bir hareket önerebilirmisiniz?

Teşekkürler

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Uyguladığın o program güzel. Ben de arkadaşlarıma onu tavsiye ediyorum. İleride uygulamanın ne kadar faydalı olacağı tartışılabilir ama ilk 1 yıl için biçilmiş kaftan.

3. ondex

ondex Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    edirne
    Ecto Programını Severek Uyguluyorum vucudumun gercekten calıştııgını hissediyorum Agırlığa önem verirsen daha başarılı olursun bence birde herzaman hareketin hakkını verirsen ii olur

4. matiz

matiz Üye

Beğenileri:
    65
    Ödül Puanları:
    0
    Lİnki açılmıyor sanırım..

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları: