Kas olarak kilo alınca?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gkhn53 tarafından 7 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gkhn53

gkhn53 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar gelişigüzel beslenip kilo aldığımda tüm vucudum gibi yüzümde yanaklarımda şişme oluyor ve ben rahatsız oluyorum sanki tipim değişiyormuş gibi geliyor.
    Olabildğince yağsız beslenip vg yaparak kilo alındığnda yine vucudum gibi yanaklarımda şişermi ?

2. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    aynı durum bendede var, bikaç kilo alıyım yada veriyim direk yüzüme vuruyor,ama vg yle alınacak kilo kas olduğu için yüzümüzee vurmaz sanırımthums:

3. gkhn53

gkhn53 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    yüz kilo aldıkça her insanda şişer ama çene yapısından dolayı bazı insanlarda az belli olur kimi insanları da rahatsız eder.Ben rahatsız olanlardanım 3-4 gun yemeği abartınca hemen şiştiğini farkedebiliyorum.

İnşallah dediğin gibi yüze vurmuyordur.Daha ayrıntılı acıklama yapıcak arkadaslar olucaktır.

4. OkuyomBenYaa

OkuyomBenYaa Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    0
    Yüz yağlanınca şişer kas kütkesi kazanınca değil. Yağsız olmanın yağsız beslenmeyle alakası yok eğer body yaparken bulk dönemde değilseniz ve göbekten kalçadan yüzden kilo alıyorsanız beslenmenizde veya idmanınızda sorun var demektir.

5. Jacoburak

Jacoburak Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul,beykoz
    OO damarıma bastınız beyler..Bende bulkdayım suratıma vurdu ama genede ortalama olarak temiz bi hacim aldım fakat suratım buldok köpekleri gibi oldu hafiften benimde hoşuma gitmiyor ama hacim kazanmak için fedakarlık yapıyorum işte :(

6. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    creatin kullanıyorsan biraz ara ver bakalım. onun dışında karbonhidrattan zengin beslenme vücutta su tutulmasına neden olur. kaslar adeta şişer ama sadece kaslar deil tabii. bel bolgesindede benzeri durum gorulebilir karbon hidrat azaltılınca bu belirtiler kayboluverir.

Sayfayı Paylaş