Kas Nasıl Büyür

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve BulkHulk tarafından 15 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Ertuğ abi düşüncelerime tercüman olmuş, bizi dinleyen çok olmuyordu o yazınca belki çoğu kişi akıllanır :)
    Değerli arkadaşlar gelisememizin temelinde beslenme kadar antrenmanda büyük öneme sahip... Sizi 45dk da salondan postamaya çalışan salon sahiplerini dinlemeden su kaslarınızı iyice yiprattiginizdan emin olmadan salondan ayrılmayın... Antrenman sağlam olmadan beslenmeye ayırdığınız para çöpe gider salona verdiğiniz para çöpe gider yakınlarınızdan çalıp vücudunuza ayırdığınız vakite yazık... Kas artik aciyana titremekten tekrar yapamayana kadar çalışın... Kasi iyice yıpratın ve biraz canınızı yakın... 4x10 3x12 lerin devri geceli çok oldu... 3 4 hareket belirleyin ve kasin canını okuyun... 20 set 30 set farketmez... Zamanınız çok da yok herkes sabırsız ... Ama gereğini ne kadar yerine getiriyorsunuz... İyi düşünün...
    -Ertuğ Evrekli

abseto bunu beğendi.
  2. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Bu adam, o vücut için 4 yıllık emeğin ürünü diyen değil mi?

3. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Doğru söylüyor ben 4 yıldır takip ediyorum, eleştiricek olursak tek hatası (benim açımdan) 1-2 ay spordan sonra küre başladı ve küçümsencek kürler değil, growthlu decalı kürler. Ama emeği çok büyük saygı duyuyorum..

4. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Neredeyse hayatı boyunca doğal vücut geliştirme yapmamış birisi, ne kadar ciddiye alınır bilmiyorum. Ben çok salon değiştirdim ve doğal vücut geliştirme yapmayanlar, kürlere girenlerin bir çoğu gerçekten bilgisiz. Bir kaç soru sorduğumda için dolu cevap bile veremiyolar, kaçıyolar sorulardan. Bu adam show adamı ve bu şekilde bilgisiz insanları kandıran birisi. Netten program satıyor millete. Millette bende 4 yılda böyle olabilirim diye boşuna hayal kuruyor. Ayrıca bu adam dünyanın ilacınıda kullansa bana kimse inandırmaz 4 yılda bu şekilde olduğuna. Çok daha uzun geçmişi olduğuna inanıyorum.

5. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Fen ve vücut üzerine doktora yaptı diye biliyorum onun için çoğu kişiden daha bilgili steroidler konusunda, inanmayabilirsin ama bende 4 yıl önceki fotoğrafları var gerçekten çok kötü göbekli yağlı şişman bi adam. Bu işin içinde olanlar bilir growthun ne kadar ilahi bişey olduğunu. 4 yıldada rahat bi şekilde yapılabilcek bi vücut iyi bilgi birikimi ve ilaçlar sayesinde. Program satmaya gelince kolu 29 cm olan adamlarda instagramda adının yanına IFBB ekliyip program satıyor millete :) İnsanlar inanmasın burda bizim yapabilceğimiz bişey yok, bu adam böyle olmuş 3 aylık pt lik alıyım bende böyle olurum diyor 5-6 kg yağ veriyor 3 ayda o verdiği parada pt lerin growthuna gidiyor maalesef :)
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Haziran 2016 ---
    Atıyım hatta buldum arşivden :)
    Yıl 2012 başları
    Yıl 2014
    Yıl 2016 son yarışması

Son düzenleme: 15 Haziran 2016
  6. mehmet2576

mehmet2576 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Growth ile kürlerle böyle olunuyorsa 4 yılda herkes olması gerekmezmiydi. Profesyoneller bile 4 yılda böyle olamıyor dostum, bir çok şampiyonun gençlik fotoları var, evrimsel şekilde gösteriyorlar ama 4 yılda böyle bir vücuda sahip birisini görmedim ben. 2012 fotoğraflarında oldukça yağlı ama geniş omuz ve bodyci duruşu var. yani temeli bence çok eski, bu adam insanları aldatıyor, ben böyle düşünüyorum. Tek amacı yaptığı ün ile cebini doldurmak.

7. BulkHulk

BulkHulk Üye

Beğenileri:
    373
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kardesim buyuk duruyoda Turkiyedeki insanlarla yaristgi icin oyle kucumsemek gibi olmasin ama mr o ya ciksa digerlerinden 60 kg kucuk gibi durur.

SoldiersOfGod bunu beğendi.
  8. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Beyler anabolik steroid kullanan kişileri pt verdikleri için eleştiriyorsunuz ama bu anabolikler alınınca sadece vücut olmuyor , antreman yapıyorsunuz , beslenmeniz , uykunuz , düzeniniz , dinlenmeniz herşeyiniz müthiş olmalı ki yarışmada en iyi formu alın.Yani böyle dışardan bakıldığı kadar kolay olsa yarışmalar azmedenlerle değil , yaparım diyenlerle dolar.
    Personal Trainer işine gelince , antrenör belgesini alan rahatça pt verebiliyorsa ülkede , siz pt verenleri değil bu sistemi eleştirin ki herkes Personal Trainer olamasın , Savaş hocanın A.B.D'de girdiği gibi yıl aralıklarında belli sınavlara tabi tutulsun.Özel pt eğitimi verilmesin.Daha doğrusu buna federasyon adam gibi el atmazsa , her salon 5-10 personal trainer dolucak.
    Ayrıca pt alanlar :D 4 yılda ertuğ evrekli olacaklarını düşünüyorlarsa herhalde çok büyük azim var :) , tabi maddiyatın dibi onlarda :D ben hiç biryerde 4 yılda benim gibi olursunuz diye vaadini duymadım , klasik bir pt veriyor , bir sürü var anabolik alıp pt veren , Baran-Meter...daha dolu popülerliği az olan...

BulkHulk ve abseto bunu beğendi.
  9. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    tom platz stili antrenman bu , kası sonuna kadar tüketmeyi hedefliyor. kürlü insanlarda işe yaradığı kesin. zaten ben mr olympia'ya hazırlanan vücutçuların da bir programı olduğunu düşünmüyorum :D bugün sırt yapıcam diyip bodoslama giriyorlar gibime geliyor. doğal birinde işe yaraması için iyi bir recovery genetiği şart. çok yüksek kalori ile beslenmek lazım buna ek olarak uyku konusunda sıkıntı olmamalı , gün içinde stres yapılmamalı , antrenman dışında yan gelip yatılmalı. :D diğer türlü fayda getirmez diye düşünüyorum.

stefan35, mehmet2576 ve BulkHulk bunu beğendi.
  10. Constance

Constance Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Memur
    Yer:
    Gaziantep
    harbiden ya. Ramazandan sonra tekrar başladığımda anasını ağlatacağım 3 hareket küçük kas 4 hareket büyük kas set olark 10
    Kas tamamdır :d

Sayfayı Paylaş