Kas kaybedermiyim??

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve safa tarafından 3 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. safa

safa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar

yaş 20
    boy 174
    kilo 71,5

şubat ayında 80 kg dim suan 71 civarıkilodayım 2 haftadır hafta içi hergun spora gidyorum ve bu ayın 21 i ne akdar devam edicem ramzandan sonrada deam edicegim.. Birkaç sorum olucak

1- amacım birazdaha kilo verip gobegi ve gogusu duzeltmek yani oyle cok bi kas meraklısı değilim
    2- l carnitine alıcam zero shot lquid almayı dununuyorum yorumlarnınz nedir carnitine alınca gercekten fark olurmu
    3- kilo verirken kas kaybetmekten korkuyorum sanırım bunun içinde protein eksik olmamallı

4 yediklerime dikkat ediyorum mesele bir gunde sabah 1 dilim kepekli ekmek ile kaşar ve değişik bi eritilmiş peynir yiyorum (adını bilmiyorum kusurma bakamyın)
    öğlen genelde dışarda oldugumdan salata yiyorum bi tabak ve akşamda spordan gelip evde sadece meyve yiyorum

5- göğüslerim biraz fazla geliyor ve utanıyorum t-shirt giyinketen hep gomelke giyoniyorum gerci spor a gittikten sorna biraz duzeldiler ama yinede buyukler

yardımlarnınızı beklyiorum

teşşkurler...:confused:

2. manhunt

manhunt Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    53
    1- bu maddede soru yok anladığım kadarıyla,
    2-L-Carnitine ile ilgili bölüm bulunmakta ordan araştırabilirsin,
    3-Bu konuyla ilgili de forumda bilgi mevcuttur
    4-Soru yok
    5-Fotoğraf vb bir şey görmeden yorum yapmak zor.

Sayfayı Paylaş