kas kaybı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve onur44 tarafından 4 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. onur44

onur44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese selamlar ve yardımlarınız için şimdiden teşekkürler . ben 4 ay önce bu spora başladım ondan öncede basketbol sporu ile ugrasıyordum bayagı şnav cektiriyorlardı ve orta göğüs kısmı dediğimiz göğüs kaslarım bayagı gelişkin ve sert bir hal aldı 2 sene şınav çektm kısacası. bu spora basladıgımda ise üst göğüs bölgesini kesfettm ve aslında üst göğüsüm bomboş oldugu zaman ne kadarda şekilsiz oldugunu anladm göğüslerimin .şimdi eşitlemeye calışıyorum üst göğüsle orta kısmı 4 aydır hiç normal bench press calısmadım hep üst göğüs calıstm faka hala eşitleyemedim üst göğüs bölgem hafif doldu zaten zor dolan bir kas ve büyük bir kas grubu oldugunu biliyorum fakat buna karsın orta göğüs kısmım beni rahatsız ediyor aslında o kadar büyük değiller normaller ama bnm istediğim sadece belirgin hatlar . ögrenmek istediğim şu az kilo cok tekrar ile kas kaybı oldugunu duydum acaba bench pressi bu şekilde uygulasam ve üst göğüslerimi daha sıkı calıssam üst hacim kazanım altın hacim kaybetmesi sonucunda eşitleyebilirmiyim yoksa yanlış bir düşüncemi ? teşekkürler...

2. onur44

onur44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cevap yokmu kmseden arkadaslar

3. onur44

onur44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar cvp vercek kmse yokmu bu kadarmısınız yani bu sitede bişey yazıyoruz kmsenn taktıgı yok

4. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    onur merhaba,

sana tavsiyem hem incline bench press hemde bench press girmen . benimde üst göğüsüm az ancak antrenmanıma önce incline sonra bench ile devam ediyorum.faydasınıda gördüm.ben agır giriyorum şahsen sana da tavsiyem 3 4 set 8-10 tekrardır.başarılar dilerim kolay gelsin...

5. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Onur ; ilk önce mesajını görenler ve bilgisi olanlar tabiki sana cevap verirler ama vermek zorundada değiller kimsenin bir mecburiyeti yok o nedenle biraz daha sakin bekle cevaplar.

soruna gelirsek onbir'in dediğinden ınclıne bench pres i bende tavsiye ederim..yararını göreceksinidri.zorlanırsan birinden destek alarak yap .

kolay gelsin...

onbir bunu beğendi.
  6. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    sportmens banada yardım edemrisin ...ama rica ederim burdan yazıver, msn kullanmıyorum...

Son düzenleme: 11 Temmuz 2011
  7. onur44

onur44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ikinzede tesskrler de benm sordugum baska bsey yni kas kaybı olurmu normal gögste az klo cok tekrar yapsam..

8. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    hmmmm evet bunu bi ara bende düşünmüştüm ama olan şey biraz küçülme çünkü üstündeki yağı atıorsun gibi düşün incelecek hacim kaybetmiş gibi göreceksin ama aslındad kaybetmemiş olcaksın kas gitmicek su yag fln bildigim kadarıyla ama eski haline göre az görünür tabi

onur44 bunu beğendi.
  9. onur44

onur44 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok tesekkrler saoln

,

10. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Onur ..onbir nikli arkadaşımızın dediği kısmen doğru olabilir..ama direk onun dedikleri kesin doğrudur deme yanlış bilgilendirme gibi geldi bana...çünkü çok öenmli bir konudur aynı anda yağ yakarken kasları koruyabilmek ayrıca üstüne birde kas olarak kilo almak...düzenli beslenmediğin sürece yağ vermeye devam ederken kaslarınıda kaybecebilieceğimi okudum bu forumdan..iyice araştır bilgilen derim..

ama acele etme ve daha deneyimli arkadaşlardan cevaplalrını bekle...

saygılar...

Sayfayı Paylaş