Kas kaybı yapmadan yag yakmak istiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve tberkan123 tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. tberkan123

tberkan123 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,

İlk önce vucudumu tanıtayım, boyum 1.87 Kilo 86-88 civarı kendiliginden iri bir vucudum var.Bundan 5 ay önce vucut geliştirmeye başladım 4 ay suresince protein tozuyla beraber sporumu duzenli bir şekilde yaptım.Şimdi yaz geldi vucudumu belli etmek istiyorum fakat vucudumda yag var.Özellikle karın bölgeme o kadar duzenli calısmama ragmen bir göruntu elde edememem beni rahatsız ediyor.Bununla birlikte 1 ay önce spor salonunu bıraktım eve kosu bandı aldım 1 aydır kosuyorum ve 2 gunde bir duzenli karın antremanlarıma devam ediyorum.Karın bölgesi takıntım var diyebilirim acıkcası vucudumu getirmek istedigim şekil de duzenli ve guzel bir karın bölgesi şekilli gögustur bundan fazlasını istemiyorum.Suan evde halterim,sehpam,dumbellerim,koşu bandım bulunmakta istedigim vucut şeklini anlamışsınızdır.4 ay boyunca yaptıgım kası da kaybetmek istemiyorum bunun dogrultusunda sizden ne yapmam gerektigi hakkında bilgiler istiyorum.

Okudugunuz için teşekkurler.

Sayfayı Paylaş